Офіційний партнер АСБІС-Україна

ExaGrid Systems Inc. – це компанія з виробництва дискового обладнання для резервного копіювання, заснована в 2002 році, зі штаб-квартирою у Вестборо, Массачусетс та кількома додатковими офісами у США, Європі та Азії.

Система ExaGrid – це дисковий пристрій резервного копіювання з дедуплікацією даних, який працює з наявними програмами резервного копіювання.

Для компаній, які зберігають резервні копії близько двох тижнів, програми резервного копіювання чудово працюють зі стандартними дисковими системами. Але якщо потреби у зберіганні перевищують два тижні, – наприклад, коли потрібно зберігати набір щомісячних чи річних копій, то зберігання резервних копій на стандартних дискових пристроях стає економічно неефективно. У такій ситуації оптимально підходить рівневе сховище ExaGrid. Це єдине рішення з кешуючим дисковим рівнем та рівнем довготривалого зберігання з ефективною дедуплікацією.

Рівневе сховище ExaGrid забезпечує високу продуктивність резервного копіювання та відновлення оперативних копій та при цьому мінімізує витрати на зберігання довготривалих копій за рахунок дедуплікації та компресії на рівні регламентного зберігання.

 Огляд продуктів ExaGrid >
Конфігурація моделей ExaGrid >

Де купити:

З питань придбання продукції ExaGrid Systems напишіть, будь ласка, на email: vad@asbis.ua


Інформацію щодо гарантійних зобов'язань та сервісу запитуйте у менеджера АСБІС-Україна:

e-mail: market@asbis.ua 

Офіційний сайт Exagrid: exagrid.com