ASUS

ASUS є світовим технологічним лідером, який робить всесвітньо відомими ПК, сервери, монітори, відеокарти, материнські плати та маршрутизатори. ASUS є міжнародним надійним постачальником, що створює споживчі товари, ПК і міні-ПК, рішення для Інтернету речей, сервери та компоненти, які забезпечують неймовірні враження та покращують життя людей у ​​всьому світі.

  • ASUS пропонує постійно зростаючий портфель продуктів, рішень і послуг, які продовжують отримувати визнання у всьому світі для торгових посередників, системних інтеграторів, постачальників рішень і великих підприємств.
NUC

ASUS NUC

Міні-ПК, комплекти та елементи NUC, створені для різноманітних робочих навантажень із надійною якістю та надійністю, дозволяють вам масштабувати унікальні бізнес-пропозиції.

Сервери

Сервери

Використовуйте інновації та прискорюйте робочі навантаження на платформах різних типів і розмірів за допомогою серверів і робочих станцій ASUS, які підходять для будь-якого середовища ЦОД.

Де придбати продукти ASUS у роздріб?

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

Інформацію щодо гарантійних зобов'язань та сервісу запитуйте у менеджера за номером телефона: +380(44) 455-44-11 або по e-mail: