AMD

Спираючись на інноваційну культуру, співробітники AMD щодня співпрацюють, щоб максимізуючи потенціал сучасних комп’ютерів, використовуючи інновації, змінити те, як люди живуть, працюють, навчаються та грають.

  • AMD пропонує найширший у галузі портфель лідируючих високопродуктивних і адаптивних процесорних технологій, поєднуючи CPUs, GPUs, FPGAs, адаптивні системи на процесорі та глибокий досвід у програмному забезпеченні по створенню передових обчислювальних платформ для хмарних, периферійних і кінцевих пристроїв.
AMD Server processors

Серверні процесори AMD EPYC™

Підвищуйте продуктивність робочих навантажень завдяки сучасним функціям безпеки, які допоможуть прискорити отримання бізнес-результатів за допомогою процесорів AMD EPYC™.

AMD Ryzen PRO processors

Бізнесові та комерційні десктопні процесори AMD Ryzen™ PRO

До 8 ядер забезпечує сучасну продуктивність, функції безпеки та безперешкодне управління для найвибагливіших бізнес-середовищ. Процесори AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO. Професійні користувачі робочих станцій використовують 7-нм техпроцес, що забезпечує неперевершену щільність ядер ЦП для професійних робочих навантажень та підтримку 128 ліній PCIe 4.0.

ASMD Radeon PRO graphics

Відеокарти AMD Radeon™ PRO

Відкрийте графіку Radeon™ Pro для робочих станцій і розкрийте свій творчий потенціал для мобільних та настільних комп'ютерів. Отримайте відповідний вам графічний процесор для робочої станції. Прискорювачі AMD Instinct™ серії MI. Настала ера екзамасштабів. Величезна обчислювальна потужність у поєднанні зі злиттям високопродуктивних обчислень та штучного інтелекту дозволяє дослідникам вирішувати грандіозні завдання, які раніше вважалися недосяжними.

Гарантійні умови

Гарантійне обслуговування

Для сервісного обслуговування рекомендуємо звернутися до торгової мережі де був придбаний товар.

| Офіційний сайт AMD >>