Intel

Intel - лідер у сфері напівпровідників, створює датацентричне майбутнє за допомогою технології обчислень і комунікацій, яка є основою для світових інновацій. Технічний досвід компанії дозволяє вирішувати найактуальніші світові проблеми, а також забезпеувати захист, потужність та підключення мільярдів пристроїв до інфраструктури інтелектуального, пов'язаного світу – від хмари до мережі та периферії, включаючи всі проміжні етапи.

Intel постачає комп'ютерні, мережеві та комунікаційні платформи широкому колу клієнтів, включаючи виробників комплексного обладнання (OEM - англ. original equipment manufacturer), виробників продукції з оригінальним дизайном (ODMs - англ. original design manufacturer), постачальників хмарних та комунікаційних послуг, а також виробників промислового, комунікаційного та автомобільного обладнання.

  • Intel також встановлює новий стандарт корпоративної відповідальності, впроваджуючи значні зміни у всій своїй глобальній мережі. Intel об'єднує партнерів, клієнтів та свій глобальний портфель технологій, щоб досягти чогось надзвичайного, від просування кліматичних рішень до ініціатив у галузі різноманітності та інтеграції.
Ethernet і мережеві рішення

Ethernet і мережеві рішення

Ознайомтеся з широким портфелем високопродуктивних, гнучких мережевих і Ethernet-продуктів, що відповідають вимогам хмарних обчислень, телекомунікацій, корпоративних систем зберігання даних і мережевих з'єднань "від краю до хмари" (edge-to-cloud).

Серверні процесори

Серверні процесори

Призначені для штучного інтелекту, високопродуктивних обчислень, баз даних, мережевих технологій та систем зберігання даних. Процесори Intel® Xeon® мають найбільшу кількість вбудованих прискорювачів серед усіх процесорів на ринку, тому забезпечують оптимізовану продуктивність для різних завдань та максимальну ефективність споживання енергії.

Десктопні та серверні процесори

Десктопні та серверні процесори

Широкий вибір процесорів на зразок пристроїв - ноутбуки, настільні комп'ютери, робочі станції та сервери. Вивчіть найкращі варіанти процесорів для імерсивних ігор, створення контенту, IoT та вбудованих додатків, а також штучного інтелекту (ШІ).

Графіка Intel® Arc™

Графіка Intel® Arc™

Для серйозних геймерів та професійних творців контенту графіка Intel Arc з мікроархітектурою Xe HPG пропонує апаратні, програмні та сервісні рішення, що забезпечують майбутнє високопродуктивних ігор та потокової передачі.

Intel® Partner Alliance

Intel® Partner Alliance

Приєднавшись до партнерського альянсу Intel®, ви отримаєте доступ до програми підвищення кваліфікації та компетенцій, заохочень, інструментів та підтримки, а також розширений веб-інтерфейс, який надасть вам перевагу у створенні та продажу найінноваційних рішень та послуг.

| Погасити ваучер IPA >> | Долучитися до програми IPA >>

ASBIS Assist Pro

ASBIS Assist Pro

Приєднуйтесь до спеціальної служби підтримки для клієнтів Intel. ASBIS Assist Pro — це високорівнева служба підтримки, яка надає повну підтримку авторизованим членам Intel® Partner Alliance. Переваги програми: • Відданий експерт • Можливості навчання • Експертні сповіщення та повідомлення • Спрощене використання балів • Ексклюзивні промо-пропозиції з балами

| Сервіс ASBIS Assist Pro >>

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

Для сервісного обслуговування рекомендуємо звернутися до торгової мережі, де був придбаний товар. Інформацію щодо гарантійних зобов'язань та сервісу запитуйте у менеджера за номером телефона: +380(44) 455-44-11 або по e-mail:

market@asbis.ua | Офіційний сайт Intel >>

Отримати консультацію