Intel

Intel - лідер у сфері напівпровідників, створює датацентричне майбутнє за допомогою технології обчислень і комунікацій, яка є основою для світових інновацій. Технічний досвід компанії дозволяє вирішувати найактуальніші світові проблеми, а також забезпеувати захист, потужність та підключення мільярдів пристроїв до інфраструктури інтелектуального, пов'язаного світу – від хмари до мережі та периферії, включаючи всі проміжні етапи.

Intel постачає комп'ютерні, мережеві та комунікаційні платформи широкому колу клієнтів, включаючи виробників комплексного обладнання (OEM - англ. original equipment manufacturer), виробників продукції з оригінальним дизайном (ODMs - англ. original design manufacturer), постачальників хмарних та комунікаційних послуг, а також виробників промислового, комунікаційного та автомобільного обладнання.

  • Intel також встановлює новий стандарт корпоративної відповідальності, впроваджуючи значні зміни у всій своїй глобальній мережі. Intel об'єднує партнерів, клієнтів та свій глобальний портфель технологій, щоб досягти чогось надзвичайного, від просування кліматичних рішень до ініціатив у галузі різноманітності та інтеграції.
Ethernet і мережеві рішення

Ethernet і мережеві рішення

Ознайомтеся з широким портфелем високопродуктивних, гнучких мережевих і Ethernet-продуктів, що відповідають вимогам хмарних обчислень, телекомунікацій, корпоративних систем зберігання даних і мережевих з'єднань "від краю до хмари" (edge-to-cloud).

Десктопні та серверні процесори

Десктопні та серверні процесори

Широкий вибір процесорів на зразок пристроїв - ноутбуки, настільні комп'ютери, робочі станції та сервери. Вивчіть найкращі варіанти процесорів для імерсивних ігор, створення контенту, IoT та вбудованих додатків, а також штучного інтелекту (ШІ).

Графіка Intel® Arc™

Графіка Intel® Arc™

Для серйозних геймерів та професійних творців контенту графіка Intel Arc з мікроархітектурою Xe HPG пропонує апаратні, програмні та сервісні рішення, що забезпечують майбутнє високопродуктивних ігор та потокової передачі.

Intel® Partner Alliance

Intel® Partner Alliance

Приєднавшись до партнерського альянсу Intel®, ви отримаєте доступ до програми підвищення кваліфікації та компетенцій, заохочень, інструментів та підтримки, а також розширений веб-інтерфейс, який надасть вам перевагу у створенні та продажу найінноваційних рішень та послуг.

| Погасити ваучер IPA >> | Долучитися до програми IPA >>

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

Для сервісного обслуговування рекомендуємо звернутися до торгової мережі, де був придбаний товар. Інформацію щодо гарантійних зобов'язань та сервісу запитуйте у менеджера за номером телефона: +380 (44) 455-30-66 +380 (97) 455-30-66 або по e-mail:

market@asbis.ua | Офіційний сайт Intel >>

Отримати консультацію