Збільшуйте свої продажі завдяки новій програмі Intel® Partner Alliance. Членство в Intel® Partner Alliance надає вам ексклюзивні можливості для розвитку бізнесу, наприклад, такі як вхід на наш глобальний портал, підвищення кваліфікації та підтримку в просуванні - все з урахуванням ваших потреб. 

Програма призначена для:

  • Розширення кола партнерів, яких обслуговує партнерська програма Intel
  • Збільшення уваги до рішень та співробітництва з партнерами 
  • Удосконалення та поглиблення навчальної програми за допомогою спеціалізованих направлень 
  • Забезпечення нової цінності та вдосконаленого і впорядкованого досвіду 


    Членство в абсолютно новому партнерському альянсі Intel® Partner Alliance  надає вам більше можливостей для розвитку вашого бізнесу, ніж будь-коли раніше. Ознайомтесь з перевагами програми, вимогами та ролями учасників програми нижче. 

 

Дізнайтеся про свої перевагиПереваги членства. Програма пропонує кілька переваг для членів, наприклад, спеціальний доступ до:

Навчання та сертифікації 

Вступ до університету-партнера Intel® забезпечує вам спеціалізоване навчання за передовими технологіями, програми сертифікації та нагороди за навчання.

Маркетингових ресурсів 

Вихід на ринок рішень Intel® та Intel® Marketing Studio допомагає створити більший попит на свої продукти та послуги.

Цінних нагород

Заробляйте бали за відповідну діяльність, підвищуйте свій  статус учасника та отримуйте доступ до додаткових ресурсів для розвитку вашого бізнесу.

Швидкої підтримки

Оперативний зв’язок з активною службою підтримки Intel та персоналом облікового запису, в випадку коли вам потрібно отримати відповідь на питання.>> Дізнайтеся більше про переваги членства

Рівні та ролі програми. В Програмі передбачено три рівні членства, як зазначено нижче:

  • Титан
  • Золото
  • Зареєстровано

Програма розроблена для винагороди партнерів за допомогою індивідуальних мережевих можливостей та можливостей, які сприяють розвитку їхнього бізнесу, просуванню їхніх рішень та розширенню досвіду. Опис ролей та відповідні кваліфікації можна знайти за посиланням: https://intelpartneralliance.intel.com/us-en-program>> Дізнайтеся про свої переваги