Збільшуйте свої продажі завдяки новій програмі Intel® Partner Alliance. Членство в Альянсі партнерів Intel® надає вам ексклюзивні можливості для побудови бізнесу, такі як вихід на глобальний ринок, підвищення кваліфікації та рекламна підтримка - все з врахуванням ваших потреб.

 • Щоб переглянути останню інформацію про цю та інші партнерські програми - відвідайте https://points.intel.com.
 • Застосовуються правила та положення Альянсу партнерів® Intel. Дізнайтеся більше тут.

  Програма призначена для:
 • Розширення кола партнерів, яких обслуговує партнерська програма Intel
 • Збільшення уваги до рішень та співробітництва з партнерами 
 • Удосконалення та поглиблення навчальної програми за допомогою спеціалізованих направлень 
 • Забезпечення нової цінності та вдосконаленого і впорядкованого досвіду 


Членство в абсолютно новому Альянсі партнерів Intel® дає вам більше можливостей для побудови свого бізнесу, ніж будь-коли раніше. Ознайомтесь з перевагами програми, вимогами та ролями учасників програми нижче. 

 

Переваги членстваПрограма пропонує кілька переваг для членів, таких як спеціальний доступ до:

Навчання та сертифікації 

Вступ до університету-партнера Intel® забезпечує вам спеціалізоване навчання за передовими технологіями, програми сертифікації та нагороди за навчання.

Маркетингові ресурси 

Вихід на ринок Intel® solutions та маркетингову студію Intel® допомагає створити більший попит на ваші продукти та послуги.

Цінні нагороди

Заробляйте бали за відповідну діяльність, підвищуйте свій  статус учасника та отримуйте доступ до додаткових ресурсів для розвитку вашого бізнесу.

Швидка підтримка

Оперативний зв’язок з активною службою підтримки Intel та персоналом облікового запису, в випадку коли вам потрібно отримати відповідь на питання.>> Дізнайтеся більше про переваги членства

Рівні та ролі програми. В Програмі передбачено три рівні членства, як зазначено нижче:

 • Титан
 • Золото
 • Зареєстровано

Програма розроблена для винагороди партнерів за допомогою індивідуальних мережевих можливостей та можливостей, які сприяють розвитку їхнього бізнесу, просуванню їхніх рішень та розширенню досвіду. Опис ролей та відповідні кваліфікації можна знайти за посиланням: https://intelpartneralliance.intel.com/us-en-program>> Дізнайтеся про свої переваги