Де купити в роздріб

Компанія АСБІС-УКРАЇНА є постачальником широкого спектру IT продуктів по всій території України. Знайдіть найближчий комп'ютерний магазин у списку роздрібних партнерів АСБІС-УКРАЇНА

 

Про Intel®

Корпорація Intel є світовим лідером у розробці та виробництві найважливіших продуктів і технологій, що використовуються в хмарі та суміжних середовищах. Intel постачає комп'ютерні, мережеві та комунікаційні платформи широкому колу клієнтів, включно з виробниками оригінального обладнання (OEM), виробниками оригінальних дизайнів (ODM), постачальниками хмарних послуг і зв'язку, а також виробниками промислового, комунікаційного й автомобільного обладнання.

Intel розширює межі технологій завдяки невтомному дотриманню Закону Мура та обчислювальним проривам, які роблять можливим вражаючий досвід.

Компанія Intel була зареєстрована в Каліфорнії в 1968 році, а в 1989 р. була реінкорпорована в Делавері. 

 

Продукти Intel

Комп'ютерні системи та пристрої від Intel

  

Комп'ютерні системи й електроніка, створені на базі рішень від Intel, надають бізнес-користувачам, геймерам, творцям контенту та простим користувачам широкий спектр потужних, надійних опцій, які до того ж легко налаштовуються.

 

 

 

 

Процесори

 

 

Intel розробляє сучасні високопродуктивні процесори для кожного обчислювального пристрою, зокрема сервери корпоративного масштабу, пристрої IoT, ноутбуки, настільні комп’ютери, робочі станції та мобільні пристрої. Знайдіть тут потрібну вам технологію.

 

 

 

 

Системні плати та комплекти Intel®

 

Сімейство засобів розробки, створених, щоб спростити професіоналам та виробникам проектування та створення обчислювальних пристроїв, інтерактивних середовищ, вбудованих систем і забезпечити ваші потреби в інноваціях та розробці прототипів. 

 

 

 

Пам'ять і сховища 

Intel пропонує передові продукти, які підтримують усі рівні обчислень – від робочих навантажень  центрів обробки даних до використання ентузіастами. Пам'ять Intel® Optane ™ створює прискорений міст між пам’яттю та сховищем. Твердотілі накопичувачі Intel® (SSD-диски Intel®) забезпечують гнучкість, стабільність та ефективність сховищ.

 

 

 

Серверні продукти


Довіра, надійність, перевірена продуктивність. Є причини, з яких Intel є світовим лідером і найкращим постачальником серверних технологій і продуктів. Intel розуміє потреби сучасного центру обробки даних та використовує багаторічний досвід і знання в галузі проектування, щоб забезпечити широкий спектр інноваційних серверних продуктів, систем і рішень, що допомагають бізнесу зростати й бути конкурентоспроможними на ринку.

 

 

Мережеві комунікації та ввід/вивід 

 

Отримайте розширену продуктивність від ядра центру обробки даних до меж мережі за допомогою провідних у галузі продуктів та інтелектуальної, програмованої та масштабованої програмно-визначальної інфраструктури.  

 

 

 

ASBIS Group є офіційним  дистриб'ютором Intel в регіоні EMEA.            

 

Програма Intel® Provider Technology

ASBIS приєдналася до програми постачальників технологій Intel® (ITP), і тепер зареєстровані партнери ITP можуть отримати вигоду, купуючи або компоненти Intel, або системи з Intel в основі  безпосередньо від ASBIS. 

Зареєстровані партнери ITP накопичують бали Intel, купуючи кваліфіковану продукцію в авторизованих дистриб'юторів Intel. Партнери Gold и Platinum  можуть конвертувати зароблені бали у ваучери ASBIS та отримати знижку, купуючи у ASBIS.

Отримайте більше інформації про переваги та приєднайтеся до програми ITP сьогодні https://techpartner.intel.com/

Обмін балів від ASBIS http://www.asbis.com/spendpoints

 

Intel Partner Marketing Studio

Широкий вибір активів, які допоможуть продати ваші рішення

 

 

 

  • Маркетингові кампанії
  • Логотипи товарів
  • Фотографії товарів
  • Контент у соціальних мережах 
  • Веб-банери та цільові сторінки

 

 

 

Відвідайте ЗАРАЗ http://marketingstudio.intel.com/

Дізнавайтеся більше про INTEL у наших останніх новинах.