Компанія TYAN, створена в 1989 році, розробляє, виробляє і продає передові платформи x86 для серверів і робочих станцій. Продукти TYAN продаються OEM-виробникам, VAR, системним інтеграторам та реселлерам по всьому світу для широкого спектру додатків. Як провідний продукт торгової марки, власником якої є Mitac Computing Technology Corporation, TYAN отримав можливість розширюватися і розвиватися завдяки синергії та інновацій оновленої MiTAC.

Пристрої з функціональним дизайном від TYAN, спеціально розроблені для корпоративних комп'ютерних середовищ і центрів обробки даних. Ці високостабільні, економічні по площі пристрої підходять для OEM-виробників і системних інтеграторів, які розробляють серверні рішення наступного покоління для широкого спектру додатків.

Завдяки проектно-конструктивним центрам, розташованим в США, Китаї і Тайвані, TYAN має явну перевагу перед конкурентами. Інженери TYAN націлені на надання допомоги клієнтам в розробці індивідуальних рішень, що відповідають їх вимогам. Продукція TYAN гарантовано відповідає найвищим клієнтським стандартам якості і надійності.

TYAN дає можливість своїм клієнтам стати лідерами в області технологій, надаючи масштабовані, високоінтегровані надійні платформи для широкого спектру додатків. Серед них використання серверів і робочих станцій високого класу на таких ринках, як CAD, DCC, E & P і HPC.

MiTAC International Corp. 1 вересня 2014 року об'єднує бізнес-групу Cloud Computing з нещодавно зареєстрованою компанією MiTAC Computing Technology Corporation.

TYAN - провідна торгова маркою MiTAC Computing Technology Corp. під керуванням MiTAC Group.

Детальна інформація на сайті виробника: https://www.tyan.com/