Компанія Seagate, заснована у 1979 році, - провідний постачальник жорстких дисків та рішень для систем збереження даних.

Від відеороликів, музики та документів, якими ми ділимося з друзями та близькими в соціальних мережах, до серверів, які служать основними компонентами для корпоративних центрів обробки даних та хмарних обчислень, а також настільних систем і ноутбуків, які підвищують нашу особисту продуктивність, - у всіх випадках продукти компанії Seagate допомагають людям зберігати, спільно використовувати та захищати цінний цифровий контент.

Асортимент жорстких дисків, твердотілих та гібридних накопичувачів Seagate найбільш широкий в цій галузі. Серед продукції Seagate споживачі підприємств малого бізнесу знайдуть велику лінійку роздрібних продуктів для збереження даних, а також послуги по встановленню даних з жорстких дисків та цифрових носіїв будь яких торгових марок та типів. 

Жорсткі диски, твердотілі накопичувачі та системи збереження даних Seagate створені спеціально для використання в корпоративних інфраструктурах та центрах обробки даних. Риси, які відрізняють їх від інших – масштабність, надійність та безпечність. 

Детальну інформацію про компанію Seagate Ви зможете знайти на офіційному сайті: https://www.seagate.com/ru/ru/