Глобальний постачальник рішень для обробки зображень

Lexmark створює інноваційні рішення і технології обробки зображень, що дозволяють клієнтам усього світу користуватися ефективними і безпечними процесами друку та управління інформацією в поєднанні з конкурентною ціною. Об'єднуючи інноваційні технології зі своїм багатим досвідом, Lexmark пропонує прості та ефективні рішення для управління цифровою і друкованою інформацією в торгівлі, фінансах, медицині, промисловості, освіті, державному секторі та інших напрямках.

Lexmark заснований в 1991 році і сьогодні, на думку більшості аналітичних агентств, є загальновизнаним лідером галузевих рішень для друку і обробки зображень, а також послуг з управління печаткою. Штаб-квартира компанії Lexmark розташована в Лексінгтоні (штат Кентаккі, США), а продукція і послуги продаються в більш ніж 170 країнах світу.

Клієнти на все життя

Сформована в Lexmark культура співпраці в спільному дослідженні проблем зміцнює глибокий двосторонній зв'язок з нашими клієнтами, який встановлюється як за допомогою створюваних рішень, так і за допомогою їх післяпродажної підтримки. Така ефективна та тісна співпраця проявляється в зростаючій лояльності клієнтів, показник якої перевищує 95 відсотків.

Соціальна відповідальність — наше кредо

Ми хотіли б, щоб в результаті нашої роботи світ навколо нас ставав краще - ми приділяємо особливу увагу людям, екології та локальним співтовариствам, в яких живемо і працюємо. Прагнучи до багатогалузевого використання передових практик сталого розвитку, компанія Lexmark в усьому світі активно працює в галузях охорони навколишнього середовища, соціального розвитку і економічної стабільності.

Повага до цих принципів проявляється не тільки всередині нашої організації, але і в стосунках з партнерами. Наші ініціативи реалізуються в наших рішеннях, які дозволяють партнерам досягати власних цілей в області сталого розвитку.

Продукти 

  • Кольорові та монохромні лазерні принтери і багатофункціональні пристрої (БФП) для малого бізнесу, середніх підприємств і великих корпорацій.
  • Витратні матеріали та аксесуари для пристроїв друку.
  • Галузеві спеціалізовані рішення для вдосконалення документообігу і бізнес-процесів, забезпечення захисту інформації.
  • Надання сервісу з управління процесами друку (MPS).
  • Професійне обслуговування та ремонт пристроїв друку.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших експертів за електронною адресою: lexmark@asbis.ua