Мультиплатформенні рішення BlackBerry Enterprise Software 

 

Компанія AСБІС-УКРАЇНА пропонує для IT-ринку України лідируючі EMM (Enterprise Mobile Management) рішення компанії BlackBerry. Мультиплатформенні рішення BlackBerry Enterprise Software поєднують в собі всі компоненти EMM (MDM, MAM, MCM, IAM і контейнеризацію), а також вирішують всі завдання підприємства, що використовують в роботі мобільні пристрої будь-яких виробників й для управління всіх платформ (Android, Samsung KNOX, Android for Work, iOS, Windows Phone, BlackBerry OS).

Рішення компанії BlackBerry в 2015 році зайняли позицію Leader в Gartner Magic Quadrant серед рішень EMM. Крім того, рішення компанії BlackBerry виявилися єдиними, які отримали повну сумісність (FOC - Full Operational Capability) для використання в Міністерстві Оборони США, що підтверджує високий рівень безпеки, який отримують підприємства, використовуючи рішення BlackBerry.

Рішення компанії BlackBerry дозволяють запускати та керувати пристроями всіх типів користувачів та моделей: 

Bring Your Own Device (BYOD) – особистий смартфон з корпоративним простором; 

Company Owned, Personal Enabled (COPE) – корпоративний смартфон з особистим простором;

Company Owned, Business Only (COBO) – корпоративний смартфон без особистого простору.

Горизонтальні та вертикальні масштабовані решення дозволяють підтримувати до 25 000 користувачів на одному сервері та до 150 000 коритсувачів на одному домені. Всі міністерства, які входять у G7 та 16 із G20, являються клієнтами BlackBerry.

Ваші запити та запитання надсилайте на електронну адресу: blackberry@asbis.ua