Де купити в роздріб

Компанія АСБІС-УКРАЇНА є постачальником широкого спектру IT продуктів по всій території України. Знайдіть найближчий комп'ютерний магазин у списку роздрібних партнерів АСБІС-УКРАЇНА

Компанія ASBISC Enterprises PLC
Оновлення політики дотримання правил експортного контролю

Політика групи ASBIS полягає в повному дотриманні всіх законів і нормативних актів, що регулюють експорт продукції, послуг, програмного забезпечення й технічних даних на підставі контрактів ASBIS із численними постачальниками, а також власної продукції, послуг, програмного забезпечення та технічних даних. Кожний працівник групи ASBIS повинен намагатися забезпечити дотримання цих законів і нормативних актів. Усі працівники відділів продажу, обслуговування, доставки, бухгалтерії та інші співробітники, які можуть бути задіяні в експорті, повинні ознайомитися з наведеними нижче документами та регулярно переглядати їх:

Це потрібно робити, щоб забезпечити дотримання нормативних актів. Особливу увагу слід приділяти процесу розголошення технічної інформації іноземним громадянам незалежно від того, чи відбувається це за кордоном чи ні, а також процесу передачі даних/програмного забезпечення за допомогою електронних засобів і ручного здійснення експортних постачань.

За жодних обставин персонал групи ASBIS не повинен продавати чи доставляти товар, що суперечить чинному експортному законодавству, яке також заборонено порушувати для отримання особистої вигоди. Забороняється здійснювати продажі та морські перевезення фізичним особам і/або фірмам, що входять у санкційний список США та/або містяться в базі даних санкцій ЄС та/або у відповідних законодавчих і підзаконних актах про експортний контроль та/або фірмам, що належать власникам фірм із перелічених списків або пов’язані з ними. Крім того, забороняється виконувати замовлення або здійснювати перевезення в країни, на які поширюються економічні або торговельні санкції, введені урядом США та/або ЄС, якщо інше не передбачено відповідними законами. Недотримання цих законів і актів може призвести до введення кримінальних та/або цивільних штрафів та покарань, зокрема до великих штрафів для групи компаній ASBIS.

Крім того, чинні правила, які роблять акцент на кінцевому призначенні та/або кінцевому споживачі експортованих товарів (див. Генеральна заборона № 4, Кодекс федеральних законів США 15 744.1 (15 CFR 744.1 General Prohibition 4)). Через це група ASBIS повинна проявляти пильність під час перевірки наших клієнтів і операцій. Тому, як ніколи важливо розуміти та впроваджувати принцип «Знай свого клієнта» задля дотримання цього стандарту групою ASBIS.

Зокрема, забороняється здійснювати транзакції, пов’язані з особами, компаніями та країнами, що розповсюджують ядерні ракети та хімічні/біологічні процеси та/або зброю, не маючи відповідної ліцензії Міністерства торгівлі США та/або відповідних органів ЄС.

Генеральні та комерційні директори кожної компанії групи ASBIS несуть спільну відповідальність за офіційне прийняття політики у відповідних структурах, її реалізацію та дотримання. Цю політику потрібно довести до відома кожного працівника галузі експорту (менеджери з управління лінійками продукції, менеджери з продажів продукції, працівників відділів продажу, обслуговування, логістики, бухгалтерії тощо) і зробити її доступною кожному працівнику компанії шляхом розміщення на дошці оголошень і включення в посібник для працівників чи іншими засобами, визначеними на розсуд генеральних директорів. Працівники групи ASBIS повинні регулярно проходити навчання на тему сфери дії та застосування заходів із дотримання правил експортного контролю.

Про недотримання або ймовірне недотримання правил експортного законодавства, про яке стало відомо працівнику групи ASBIS, слід негайно повідомити Раді директорів компанії ASBISC Enterprises PLC.

Updated on October 16, 2018