Про компанію Sonicwall  

Більше ніж 25 років SonicWall є надійним партнером в області безпеки, захищаючи мільйони мереж по всьому світу. Від мережевої безпеки до забезпечення безпеки доступу до електронної пошти, Sonicwall постійно розвивав свій портфель продуктів, щоб відповідати сучасним вимогам і дозволити організаціям впроваджувати інновації, прискорюватися та зростати. Клієнти Sonicwalls знають, що для забезпечення швидкого розвитку потрібна сильна безпека. Партнери Sonicwall, завжди, впевнено крокують вперед до майбутнього.

Рішення безпеки SonicWall є кращим вибором для розподілених підприємств, урядів, освіти, роздрібної торгівлі, охорони здоров'я та фінансових організацій. Продукти SonicWall були обговорені галузевими публікаціями, такими як Network World, InfoWorld, PC Magazine і SC Magazine як прості у використанні, високоефективні й високопродуктивні.

У 2016 році SonicWall отримав найвищий рейтинг «Рекомендуємо» в останній версії NSS Labs Next Generation Firewall Security Value Map, а також четвертий рік поспіль був оцінений як один з кращих продуктів для забезпечення безпеки. SonicWall. Ваш партнер по кібербезпеці.

Sonicwell Products в онлайн-каталозі AСБІС-УКРАЇНА:

 

 

 

 

 
Network Security Access SecurityEmail Security & EncryptionManagement & Reporting

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших експертів: sonicwall@asbis.ua