Silicon Power Computer & Communications Inc. (SPCC) – світовий лідер у виробництві карт пам'яті, USB накопичувачів, модулів пам'яті DRAM та інших електронних пристроїв. Продукти Silicon Power успішно продаються міліонам споживачів в більш ніж 100 країнах світу.

Асортимент продукції, яка поставляється

USB 3.0 исока швидкість передачі даних 5Gb/s. Низьке енергоспоживання, зворотна сумісність і підтримка повного дуплексу.USB 2.0 Різноманітний стиль і унікальний дизайн.

 

 

USB 3.0 Висока швидкість передачі даних 5Gb / s. Низький рівень споживання енергії, зворотна сумісність і підтримка повного дуплексу.USB 2.0 Міцний корпус, стійкий до ударів, водонепроникний

 

SD серія призначена для SLR/цифрових фото- та відеокамер, ноутбуків.micro SD серія призначена для смартфонів, планшетних ПК, ноутбуків та портативних ігрових пристроїв.Карт-рідер підтримує різного виду типи карт пам'яті та обмін даними між різними платформами.

 

SATA III Висока швидкість передачі даних 6Gb / s, низьке енергоспоживання, міцний корпус, стійкий до ударів, безшумна робота, зворотна сумісність.SATA II Висока швидкість передачі даних 3Gb / s, низьке енергоспоживання, міцний корпус, стійкий до ударів, безшумна робота.

 

Призначені для використання в настільних ПК.Призначені для використання в ноутбуках.Призначені для використання в серверах.Xpower DDR3. Призначені для користувачів настільних ПК, геймерів та оверклокерів.

 

Знайти всі продукти Silicon Power в каталозі