HGST

Грунтуючись на спадщині, вперше представив жорсткий диск, HGST (раніше Hitachi Global Storage Technologies), який став винахідником нового типу сховищ для нового світу, де постійно зростаюча кількість контенту генерується з хмарних сервісів, постачальників інтернет-контенту, соціальних мереж, мобільних пристроїв, великих даних і накопичувальних бізнес-транзакцій.

HGST має неперевершену репутацію за якість і надійність продукту, широкий портфель інноваційних високоякісних жорстких дисків і твердотільних накопичувачів, сховищ, які зберігають, керують і захищають ці землі. Їх інтелектуальним рішення для зберігання даних довіряють підприємства, інтернет-компанії, споживчі ринки та фахівці.

HGST є повністю незалежною дочірньою компанією Western Digital Corporation, що займається маркетингом і продажами свого провідного портфеля рішень по всьому світу. HGST продовжує стратегічно інвестувати в країни, що розвивають високо технологічні сегменти, залучати і утримувати найкращі таланти галузі, а також розширювати дослідну та інноваційну розробку продукту.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою: hgst@asbis.ua.