Заснована у травні 2001 року компанія ADATA Technology Co., Ltd. спрямована на створення висококласних рішень пам'яті, покращуючих цифрове життя споживачів. Цілісність та професіоналізм компанії зробили ADATA провідним брендом по виробництву пам'яті із самою великою кількістю нагород продукції.

Опираючись на технічну компетенцію, ультрасучасне виробниче обладнання і першокласне обслуговування клієнтів, компанія ADATA пропонує комплексні рішення пам'яті, включаючи DRAM-модулі, USB флеш-накопичувачі, карти пам'яті, твердотілі диски та переносні жорсткі диски.

Компанія ADATA усвідомлює те, що професіоналізм та новаторство підвищують її конкурентноздатність і рейтинг її продуктів та послуг на ринку. Суворі норми виробництва ADATA відповідають надвисоким стандартам та використовуються в проектуванні пристроїв, закупці вихідних матеріалів, виробничому процесі,  в ході контролю якості та тестування. Завдяки постійним інноваціям та вдосконаленню продукції, переважаючим очікуваню споживачів, компанія ADATA завоювала велику кількість найпрестижніших міжнародних нагород, в тому числі National Silver Award of Excellence на Тайвані, японську нагороду за кращий дизайн G-MARK, CES Innovations Award в США, а також iF Design award и reddot design award в Німеччині.

Детальна інформація про продукти ADATA доступна на сайті виробника: www.adata.com.