Провідний світовий бренд по виробництву пам'яті

Заснована у травні 2001 року компанія ADATA Technology Co., Ltd. спрямована на створення висококласних рішень пам'яті, покращуючих цифрове життя споживачів. Цілісність та професіоналізм компанії зробили ADATA провідним брендом по виробництву пам'яті із самою великою кількістю нагород продукції.

Маючи за плечима технічну компетенцію, ультрасучасне виробниче обладнання та першокласне обслуговування клієнтів, компанія ADATA пропонує комплексні рішення пам'яті, включаючи DRAM-модулі, USB флеш-накопичувачі, карти пам'яті, твердотілі диски та переносні жорсткі диски.

Компанія ADATA усвідомлює те, що професіоналізм та новаторство підвищують її конкурентноздатність і рейтинг її продуктів та послуг на ринку. Суворі норми виробництва ADATA відповідають надвисоким стандартам та використовуються в проектуванні пристроїв, закупці вихідних матеріалів, виробничому процесі,  в ході контролю якості та тестування. Завдяки постійним інноваціям та вдосконаленню продукції, переважаючим очікуваню споживачів, компанія ADATA завоювала велику кількість найпрестижніших міжнародних нагород, в тому числі National Silver Award of Excellence на Тайвані, японську нагороду за кращий дизайн G-MARK, CES Innovations Award в США, а також iF Design award и reddot design award в Німеччин

Починаючи роботу у 2001 році всього з 20-ма співробітниками, ADATA з самого початку була маленькою компанією з великими мріями. Прагнення компанії заняти світове лідерство по поставці пам'яті DRAM та флеш-продукції привело до того, що наразі компанія ADATA виділяється на фоні конкурентів професіоналізмом, передовими технологіями та крутим дизайном продукції.

Засновник Саймон Чен та команда керівників мають великий досвід у виробництві пам'яті та світових подажів, а також володіють ентузіазмом та енергією для того, щоб впровадити виключно корпоративні цінності в якості основи успіху компанії. Дані цінності включають:
- цілісність
- добросовісність
- чесність
- стабільність
- гармонію
- любов
- інноваторство.

Всі ці фактори сприяють значному щорічному зросту об'ємів продажів та прибутку, дозволяючи компанії ADATA досягати таких успіхів, як товарооборот 1 млрд.доларів США за перші десять років роботи.

Більше інформації на сайті виробника: https://www.adata.com/ua/.