Компанія Promise Technology Inc. - всесвітньо визнаний лідер на ринку збереження даних. Історія її існування налічує вже понад 25 років. Компанія PROMISE розробила повний спектр об'єднаних платформ зберігання даних та рішень SAN і NAS на додаток до своєї власної архітектури систем зберігання даних корпоративного класу для апаратного і програмного забезпечення.

Компанія PROMISE прагне постачати на вертикальні ринки динамічні програмно-визначні рішення для зберігання даних, включаючи хмарні системи зберігання даних, рішення для ІТ-компаній, накопичувачі для систем відеоспостереження, мультимедійних систем та багато іншого.

Передові розробки й дослідження в поєднанні з постійним розвитком і наявністю висококваліфікованих груп продаж та технічного постачання по всьому світу виділяють компанію PROMISE в своїй галузі і забезпечують найвищий рівень задоволеності клієнтів. Діяльність компанії PROMISE Technology сертифікована відповідно до стандартів ISO-9001: 2008 і ISO-14001: 2004. Локальні команди в Північній і Південній Америці, Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні забезпечують підтримку та обслуговування замовників в усьому світі.

Рішення для збереження даних (Storage Solutions)

Модулі розширення систем збереження (JBOD Expansion)

Рішення для відео-спостереження (Surveillance Solutions)

 

Для отримання більш детальної інформації, переходьте за посиланням: https://www.promise.com/