Adaptec Data Conditioning Platform

 

Сьогодні, коли компанія Microsemi займає лідируюче положення на ринку. В усі RAID-контролери і адаптери головної шини інтегрована багато ядерна плата Raid-on-Chip. Ми розширюємо список своїх досягнень завдяки Adaptec Data Conditioning Platform.

Adaptec Data Conditioning Platform відображає розробки накопичувачів та пристроїв входу/виходу протягом більш ніж трьох десятиліть, відгуки покупців зі всього світу із нашої бази та детальну експертизу спеціалістами світового рівня ASIC та розробниками ПЗ. Вона включає в себе принцип високої якості, ПЗ та підсистему входу/виходу.

Рішення Adaptec Data Conditioning Platform сумісні з існуючими архітектурами систем зберігання даних, програмним забезпеченням і операційними системами. Крім того, ними можна централізовано керувати через систему Adaptec Storage Manager ™.

Серед останніх інноваційних розробок у сфері збереження даних —Adaptec maxCache SSD Cache Performance Solution, Adaptec Zero-Maintenance Cache Protection та Adaptec Hybrid RAID.

Протягом тридцяти років роботи на високому рівні Adaptec прагне виконувати зобов'язання пропонувати рішення для збереження даних, які були б визначальними для розробок в сфері пристроїв входу/виходу, ще як мінімум на тридцять років.

http://adaptec.com/ru-ru/solutions/