Рішення InfiniBox від INFINIDAT

 

Компанія INFINIDAT – глобальна компанія із Ізраїля, яка займається розробкою, виробництвом та продажами СЗД корпоративного класу. INFINIDAT змінює парадигму корпоративних СЗД, зменшує капітальні/операційні витрати та складність інфраструктури. 

Засновником і керівником компанії INFINIDAT є легендарна особистість на світовому ринку зберігання даних - Моше Янай, який в минулому очолював команду розробників флагманського продукту EMC - платформу Symmetrix. Даний продукт вважається головною причиною вибухового зростання EMC в 1990-і роки.

Після цього Моше Янай очолював XIV - ізраїльську компанію, яка спеціалізується на застосуванні технологій Grid при зберіганні даних, яка була куплена IBM в січні 2008 року приблизно за 300 мільйонів доларів. У 2011 році став засновником і генеральним директором ізраїльської компанії INFINIDAT.

Три роки поспіль компанія INFINIDAT включається у магічний квадрат Гартнера у сегмент візіонерів.

Флагманський продукт компанії INFINIDAT - система зберігання даних InfiniBox. Рішення пропонує екстремальну продуктивність, яка вище ніж у All Flash продуктів. Висока швидкість читання запису забезпечується архітектурою системи, алгоритмами ПЗ (більше 125 патентів) та обслуговуванням введення-виведення переважно з оперативної пам'яті.

Основні відмінності InfiniBox від багатьох конкурентів - екстремальна продуктивність, виключно висока надійність 99,99999 (сім дев'яток!), А також чесна модель capacity-on-demand в рамках якої, рішення поставляється Замовникам відразу з максимальною ємністю (в залежності від моделі), а Замовник оплачує тільки необхідну йому зараз корисну ємність! Продуктивність видається відразу максимальна, а ємність розширюється миттєво у міру необхідності, шляхом покупки ліцензій.

Опис продукції СЗД InfiniBox

InfiniBox — це інноваційна універсальна система зберігання даних преміум класу для критично важливих додатків. Вона поєднує в собі такі характеристики, як відмінна продуктивність, виключно висока надійність, неперевершена сукупна вартість володіння (TCO), так і ємність в кілька петабайт в одній стійці, при мінімальному енергоспоживанні (до 8кВт).

Завдяки високопродуктивній системі зберігання корпоративного рівня InfiniBox усуваються проблеми продуктивності, доступності і масштабованості, прискорюється робота критично важливих для підприємства додатків. Основа архітектури сховища INFINDAT базується на апаратному забезпеченні, не пов'язаному з конкретним обладнанням, що є недорогим для широкого кола осіб. В результаті ми отримуємо систему зберігання на багато петабайт в одній шафі, надійність класу мейнфрейма, неперевершену доступність в 99,99999% (сім дев'яток) і продуктивність понад 950 тисяч операцій введення-виведення в секунду.

Технічні характеристики

 • 3 контролери в режимі Active-Active-Active
  • потрійна надмірність по каналах передачі даних і електроживлення
  • внутрішній зв'язок по Infiniband
  • ПЗ реплікації, моментальних знімків, мультипротокольного доступу, управління та аналізу продуктивності (все ПЗ не ліцензується і включено у вартість системи)
  • корисна ємність до 2,7ПБ
  • порти FibreChannel 24 x 8Gbit
  • порти Ethernet 12 x 10GbE
  • до 480 дисків
  • оперативна пам'ять до 3Тб
  • кеш на SSD до 103ТБ

Область застосування

Основними областями застосування систем зберігання INFINIDAT є корпоративні додатки (SAP / ERP, OLTP, Exchange та ін.), Віртуалізовані середовища, аналітика, великі дані, резервне копіювання на диск, зберігання для хмарних рішень і OpenStack, корпоративний DropBox, NAS, холодні дані, логи для аудиту і систем безпеки.

Галузеві рішення

  • зберігання та резервне копіювання для VMware
  • зберігання і обробка баз даних Oracle
  • обробка аналітики і великих даних
  • рішення для нафтового сектору (upstream, downstream, midstream)
  • рішення для енергетичних компаній (smart grid, високонадійне зберігання)

https://www.infinidat.com/

Для отримання додаткової іноформації, звертайтеся до наших експертів за електронною адресою: infinidat@asbis.ua