Зарядний пристрій ReVolt A5 –  найкраще рішення для зарядки ваших девайсів

Январь 29, 2021

PRESTIGIO.REVOLT

Зарядний пристрій ReVolt A5 – найкраще рішення для зарядки ваших девайсів

Потужний бездротовий пристрій ReVolt A5 від Prestigio відмінно підійде для зарядки гаджетів: iPhone, AirPods і Apple Watch, які встигли розрядитися протягом насиченого спілкуванням та подіями дня. Воно дозволяє заряджати три девайси одночасно в максимально безпечному режимі. Саме те, що потрібно для сучасної людини, яка хоче завжди залишатися на зв'язку.

ReVolt A5 може заряджати три гаджети одночасно: iPhone, AirPods, а також має вбудовану зарядку для Apple Watch. Цей пристрій - справжня знахідка для тих, хто протягом дня не має можливості відмовитися від своїх девайсів та може їх заряджати лише в нічний час. ReVolt A5 подбає про розряджені гаджети якнайкраще. Потрібно лише розмістити їх на поверхню зарядки.

У комплекті із зарядним пристроєм покупець отримує Quick Charge блок живлення на 18 Вт. Саме він здатний забезпечити необхідну потужність заряду всіх трьох пристроїв одночасно. А ось визначити поточний статус заряджання девайсів можна за допомогою зручних LED-індикаторів, якими оснащено ReVolt A5.

Ще одна безперечна перевага бездротової станції Revolt A5 - вона надійно захищає гаджети від непередбачених стрибків напруги в мережі. У пристрої реалізовано багатофункціональну систему захисту, яка гарантує їх безпечне заряджання відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів.

Це бездротовий пристрій не займе багато місця ні на робочому столі, ні в багажі. І якщо раніше доводилося брати у відпустку або відрядження три різних кабелі для заряджання трьох гаджетів, то тепер їх замінить один – це ReVolt A5. Зарядка працює без дротів та поміщається навіть у невеликій сумочці.

Зарядка "три в одному" максимально практична та лаконічна. Ультратонкий алюмінієвий корпус та загартоване скло - дизайн зарядного пристрою вирізняється мінімалізмом та елегантністю. ReVolt A5 матиме гарний вигляд і у витриманому офісному інтер'єрі, і в затишній домашній атмосфері.

Офіційним дистриб'ютором продукції бренду Prestigio є компанія АСБІС-Україна.

Придбати продукт ви можете за посиланням.


Довідка

Про Prestigio
Міжнародний бренд Prestigio більше 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.

В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech ', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.

Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.