Вебінар від Sonicwall "Захист віддалених робочих систем"

Май 27, 2020

SONICWALL

Вебінар від Sonicwall "Захист віддалених робочих систем"

Команда Sonicwall запрошує Вас на вебінар, який відбудеться вже 11 червня 2020 об 11:00

Віддалена робота набуває все більшої популярності серед працівників та роботодавців. В незалежності від особистих вподобань, поточна реальність на робочому місці відрізняється від тієї, що була лише рік тому. У відповідь на спалах коронавірусу (COVID-19) соціальна дистанція стала новою нормою, і ті, хто хоче розвивати бізнес, мають адаптуватися. 

Наразі керівники відділів інформаційної безпеки CIO та CISO мають на увазі ще одне важливе питання: БЕЗПЕКА. Перебуваючи в офісі, компанії ретельно захищають мережі та пристрої. Наврядчи можна ті самі продукти та процедури реалізовувати в будинку кожного працівника, та які заходи варто використовувати саме зараз? 

Дізнайтеся, як IT-команди можуть мінімізувати ризики, пов’язані із налаштуваннями віддалених робочих систем за допомогою продуктів SonicWall. 

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: 

 

Якщо у вас виникли запитання, надислайте запити за адресою sonicwall@asbis.ua

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить у міжнародний холдинг з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 24 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Компанія Sonicwall  – більше ніж 25 років є надійним партнером в області безпеки, захищаючи мільйони мереж по всьому світу. Від мережевої безпеки до забезпечення безпеки доступу до електронної пошти, Sonicwall постійно розвивав свій портфель продуктів, щоб відповідати сучасним вимогам і дозволити організаціям впроваджувати інновації, прискорюватися та зростати. Клієнти Sonicwalls знають, що для забезпечення швидкого розвитку потрібна сильна безпека. Партнери Sonicwall, завжди, впевнено крокують вперед до майбутнього.

Рішення безпеки SonicWall є кращим вибором для розподілених підприємств, урядів, освіти, роздрібної торгівлі, охорони здоров'я та фінансових організацій. Продукти SonicWall були обговорені галузевими публікаціями, такими як Network World, InfoWorld, PC Magazine і SC Magazine як прості у використанні, високоефективні й високопродуктивні.

У 2016 році SonicWall отримав найвищий рейтинг «Рекомендуємо» в останній версії NSS Labs Next Generation Firewall Security Value Map, а також четвертий рік поспіль був оцінений як один з кращих продуктів для забезпечення безпеки. SonicWall. Ваш партнер по кібербезпеці.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших експертівsonicwall@asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.