Улюблена побутова техніка наживо: відкриття нового фірмового магазину Haier у ТРЦ Lavina Mall

Февраль 04, 2021

HAIER

Улюблена побутова техніка наживо: відкриття нового фірмового магазину Haier у ТРЦ Lavina Mall

Високоякісна преміальна техніка Haier, що була вперше презентована українському споживачеві у серпні 2020 року, стає дедалі ближчою та доступнішою кожній родині. У грудні 2020 відчинили двері дві перші брендові крамниці на території магазинів «Цитрус» за адресами: м. Київ, вул. Хрещатик, 52 та м. Одеса, пер. Віце-адмірала Жукова, 17/19. І ось наприкінці зими мережа поповнюється ще одним офіційним представництвом бренда у столиці.

4 лютого відкривається нова фірмова точка роздрібного продажу побутової техніки Haier у ТРЦ Lavina Mall: вул. Берковецька, 6д. Відтепер мешканці та гості Святошинського району Києва зможуть переглянути всю актуальну модельну лінійку товарів наживо, отримати докладну консультацію від фахівців, переконатися у правильності власного вибору та одразу замовити вподобану техніку. Придбання у фірмовому магазині має певні преіеренції, адже кожен офлайн-покупець отримує сертифікат з додатковою гарантією на виріб.

Акція на честь відкриття нового фірмового магазину Haier! Лише з 24 січня до 15 лютого перші 100 покупців техніки Haier у будь-якому з трьох фірмових магазинів отримають брендові подарунки. Крім цього, з 4 до 8 лютого будуть діяти спецціни. Також із 4 до 14 лютого кожен покупець техніки Haier отримає в подарунок від 8 тисяч грн на дрібну побутову техніку Haier та 10% кешбеку. Великий асортимент, відповідальний вибір, подовжена гарантія та приємний сюрприз очікує на старих друзів та нових відвідувачів.

Haier – знаний світовий лідер у галузі споживчої електроніки, що носить цей статус вже понад 10 років. За даними Euromonitor International 2019 року бренд Haier – №1 у світі серед виробників великої побутової техніки. До основних переваг бренда зараховують неперевершений стиль, унікальний дизайн, великий вибір та доступність для широкого кола споживачів. Слоган Haier: «Техніка, натхненна життям».

Продукція Haier продається у понад 160 країнах світу. На сьогодні виробник представляє понад 96 модельних рядів та 15000 моделей різноманітної техніки для дому: від LCD-телевізорів, мобільних пристроїв та ноутбуків до пральних та посудомийних машин, холодильників, кондиціонерів та водонагрівачів.

Офіційним дистриб’ютором техніки Haier є компанія АСБІС-Україна. З усіма питаннями щодо співпраці, характеристик товару, роботи фірмових магазинів тощо можна звертатися на електронну адресу haier@asbis.ua.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Haier – китайська компанія, один із найбільших світових виробників побутової техніки. Створена 1984 року як завод із виробництва холодильників. За роки роботи компанія значно розширила асортимент продукції, представляючи на сьогодні понад 96 модельних рядів та 15000 моделей продукції: LCD-телевізори, плазмові панелі, мобільні телефони, ноутбуки, пральні машини, посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, кондиціонери тощо. Продукція під брендом Haier продається у понад 160 країнах.

Офіційний сайт виробника: www.haier.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.