TYAN представляє платформи на базі процесорів AMD EPYC 2-го покоління

Август 20, 2019

Tyan, AMD, EPYC

TYAN представляє платформи на базі процесорів AMD EPYC 2-го покоління

Це – перші серверні рішення x86, в основі яких лежить 7-нм гібридна конструкція з кількома матрицями.

Процесори серії AMD EPYC™ 7002, або так звані AMD EPYC™ 2-го покоління, створені на базі нової архітектури Zen 2. Це – перші серверні рішення x86, в основі яких лежить 7-нм гібридна конструкція з кількома матрицями. Новий процесор підтримує PCIe® Gen4 із 64 високопродуктивними ядрами, має ще вищу пропускну здатність пам’яті та процесів введення/виведення.

Платформи, створені на базі AMD EPYC™ 7002, відповідають найвищим вимогам вибагливих клієнтів центрів обробки даних та допомагають підвищувати ефективність їхнього бізнесу, трансформуючи робочі операції та захищаючи критично важливі дані.

Цільові програми для процесорних платформ AMD EPYC™ 7002:

 • центри обробки даних;
 • програми зберігання інформації;
 • високопродуктивні обчислення (HPC).

Виробник Tyan наразі пропонує наступні моделі систем, побудовані на основі інноваційних процесорів AMD EPYC 7002:

 • TN76A-B8242 (2U2S);
 • TS65-B8036 (2U1S);
 • TN70E-B8026 (2U1S);
 • TN70A-B8026 (2U1S);
 • GA88-B8021-RM (1U1S);
 • GT62F-B8026 (1U1S);
 • S8036 (EATX);
 •  
 • S8026 (EATX).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою: vad@asbis.ua

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

 

Компанія AMD починаючи з 1 травня 1969 року впроваджує інновації у високопродуктивних обчислювальних, графічних та візуальних технологіях, що є основоположними для розробки ігор, імерсивних платформ та центрів обробки даних. Сотні мільйонів споживачів, провідні компанії з Fortune 500 та найсучасніші науково-дослідні установи в усьому світі щодня покладаються на технології AMD для вдосконалення життя, роботи та розваг. Співробітники AMD зосереджені на створенні якісних продуктів, які розширюють межі можливого.

Для отримання додаткової інформації щодо того, як AMD уможливлює сучасність і надихає на майбутнє, відвідайте веб-сайт AMD (NASDAQ: AMD): www.amd.com

 

Tyan Computer Corporation – тайванська компанія-виробник материнських плат для комп'ютерів на основі процесорів Intel та AMD, які використовуються у високопродуктивних серверах, SMP-системах та в настільних комп'ютерах. Tyan є підрозділом компанії MiTAC. 

Компанія заснована 1989 року Саймоном Чаном, колишнім співробітником IBM та Intel. Північноамериканська штаб-квартира компанії знаходиться у Фрімонті, штат Каліфорнія, США.

Детально: www.tyan.com

 

>>Source

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.