Спробуй щастя в новорічній онлайн грі від Perenio

Декабрь 24, 2020

Perenio

Спробуй щастя в новорічній онлайн грі від Perenio

Стартував новорічний святковий онлайн квест від Perenio. Взяти участь в ньому може кожен, для цього не потрібна реєстрація або аутентифікація. Необхідно просто перейти на сторінку гри.

Допоможи Санта Клаусу виявити всі розумні пристрої в домі: датчик відкриття і руху, диму і протікання, відеокамери, інтелектуальні розетки Power Link, еко-обігрівач Joule, IoT-роутер Elegance. Це, по-справжньому, розумний дім. Під час гри учасник дізнається подробиці про всі ці пристрої, а в фіналі зможе отримати бонус на їх покупку.

Після того, як всі розумні пристрої виявлені, буде активована можливість випробувати свою удачу з колесом фортуни від Perenio. Кожного чекає сюрприз і індивідуальне пророкування на 2021 рік. Щасливці зможуть виграти промокод на знижку при покупці розумних продуктів Perenio до 50%

Більше інформації на сайті https://perenio.com/.

   

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.