Топгаджети, що стануть чудовим подарунком до зимових свят, на думку українських підприємців

Декабрь 27, 2022

Canyon, Lorgar, AENO, B&O

Топгаджети, що стануть чудовим подарунком до зимових свят, на думку українських підприємців

Новорічні свята несуть чарівний дух, нагадують про силу добра та важливість підтримки близьких. Цьогоріч, як ніколи раніше, ми цінуємо увагу друзів і тепло родини, радіємо звичним речам і можливості привітати одне одного. Один із проявів піклування про близьких – це подарунки. 

Ми підготували добірку корисних гаджетів до свят і запитали підприємців, які користувалися подібними пристроями, чому вони стануть гарним новорічним подарунком.  

Що ж вони обрали? 

  • Зарядний пристрій зараз, як будь-яке джерело живлення, – незамінна штука, на думку керівного партнера агенції Netpeak, Андрій Чумаченко 
  • Ігрова миша – гарний подарунок для геймера, на думку головного редактора ITC.ua, співвласника Creators Media Group, Тімура Ворони 
  • Електрична щітка – це космос у порівнянні зі звичайною, на думку засновника travel-спільноти One Life, Артемія Суріна 
  • Бездротові навушники – чарівна річ, на думку співзасновника служби таксі «Бонд», Петра Обухова 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.