Для роботи та навчання вдома

Сентябрь 07, 2022

Для роботи та навчання вдома

Зараз мільйони українців працюють і навчаються вдома. Майже кожен стикнувся із завданням – організувати своє робоче місце і навіть створити певні правила для всієї сім’ї, щоб не заважати одне одному.

Від початку повномасштабного вторгнення керуюча акціонерка страхової компанії «Арсенал Страхування» Марина Авдєєва теж працює з дому, як і її чоловік. А ще там вчаться двоє їхніх синів. «Кожен з нас займає по кімнаті. Кімната, де працюю я, є прохідною. І коли я була спікеркою онлайн-форуму, мені довелось зайняти гардеробну, щоб ніхто не заважав», – згадує підприємниця.   

Щоб усі почувалися комфортно, у кожного члена сім’ї Марини Авдєєвої свій комплект гаджетів – від планшета до гарнітури.  

У партнерському проєкті з АСБІС-Україна ми запитали українських підприємців, які гаджети стають їм у пригоді в цих умовах. А також зібрали ТОП-10 товарів і гаджетів, які можуть допомогти працювати й займатися вдома зручно та продуктивно. 

Читати статтю 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.