Новини

Февраль 27, 2020
SUPERMICRO розширює асортимент високоефективних систем SUPERWORKSTATION випуском нового прогресивного рішення

Сентябрь 16, 2019

Supermicro

SUPERMICRO розширює асортимент високоефективних систем SUPERWORKSTATION випуском нового прогресивного рішення

Однопроцесорна система SYS-5049A-T вирізняється потужною продуктивністю

Компанія Super Micro Computer, Inc. поповнила свій портфель високоефективних робочих станцій серверного класу SuperWorkstation новою моделлю – SYS-5049A-T. Новинка поєднала широкий спектр рішень, що підтримують динамічні обчислювальні навантаження для складних вимог наукових досліджень, штучного інтелекту, доповненої реальності та 3D-моделювання в режимі реального часу.

SuperWorkstation від Supermicro оптимізовані для застосунків, що потребують потужних обчислювальних або графічних можливостей, включно із візуалізацією предметів, обробкою зображень та інженерними завданнями. «Supermicro SYS-5049A-T використовує адаптовані процесори Intel® Xeon® 2-го покоління, що забезпечують на 35% більшу кількість виробничих можливостей порівняно з попередніми системними платформами. Все це доповнюється вбудованим прискоренням штучного інтелекту від Intel® та 28 ядрами, – відзначив Чарльз Лян, президент і генеральний директор Supermicro. – SYS-5049A-T має широкі можливості конфігурації, значний обсяг пам’яті, кілька графічних процесорів та швидкісне сховище NVMe для застосунків, що потребують значних обчислювальних ресурсів та гнучкості для постійно змінюваних робочих навантажень».

На сьогодні в продуктовому портфелі Supermicro налічується близько 20 різноманітних станцій SuperWorkstation, що складаються з одно- або двопроцесорних платформ та мають великий обсяг оперативної пам’яті на 4-ьох слотах DDR4-2933 МГц. Крім того, тут наявні 12 слотів DIMM, 7 слотів PCI-E 3.0, подвійний Gigabit Ethernet LAN та порт 10 Gigabit Lan. Системи SuperWorkstation також включають звук 7,1 HD, до 8 портів USB та підтримку CPU 205 Вт для застосунків, що потребують великої кількості ядер.

Supermicro SuperWorkstation мають широкі можливості налаштувань та можуть бути спеціально сконфігуровані для архітектурного проектування і будівництва (AEC), засобів масової інформації та розваг, конструювання і виробництва, розробки та моделювання продуктів, нафтогазової промисловості та багатьох інших галузей.

Для того, щоб отримати інформацію про повну лінійку рішень SuperWorkstation Supermicro, надішліть запит на електронну скриньку: supermicro@asbis.ua.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Supermicro – світовий лідер у галузі технологій для обчислень, зберігання та передачі даних. Компанія спеціалізується на випуску x86-серверних платформ та різних комплектуючих для серверів, робочих станцій і систем зберігання даних.

Детальніше: http://supermicro.com

>>Source

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.