Supermicro розширює рішення на базі SAP HANA для гіперконвергентної інфраструктури (HCI)

Март 31, 2020

Supermicro, NVIDIA

Supermicro розширює рішення на базі SAP HANA для гіперконвергентної інфраструктури (HCI)

Простота керування корпоративними базами даних в середовищі HCI

Компанія Supermicro Computer, світовий лідер у галузі корпоративних обчислювальних та мережевих рішень, сховищ даних та екологічно безпечної обробки даних, представила нові сервери SAP HANA®, які отримали сертифікат SAP на відповідність гіперконвергованої інфраструктури VMware HCI. Сертифіковані за параметрами VMware vSphere та vSAN, сервери Supermicro оснащуються процесорами Intel Xeon Scalable 2-го покоління з модулями постійної пам'яті Intel Optane. Сервери забезпечують інтегроване розгортання критично важливих систем SAP HANA в середовищі HCI, надаючи клієнтам доступ до розширеного функціоналу корпоративних баз даних і можливості використовувати простоту й переваги HCI для виконання своїх робочих завдань SAP.

«Сервери Supermicro, сертифіковані для VMware HCI та vSAN, є найкращими рішеннями, що дозволяють користувачам SAP-систем ефективно масштабувати, керувати та віртуалізувати власну SAP-інфраструктуру для досягнення максимальної окупності інвестицій», – прокоментував старший віце-президент та директор із питань продукції Supermicro Раджу Пенуматча (Raju Penumatcha).

Системи SYS-2029U-E1CRT та SYS-6029U-E1CRT4 від Supermicro пройшли сертифікацію на відповідність параметрам VMWare vSAN 6.6, vSphere 6.7 та SAP HANA 2.0. Компанія Supermicro – один із перших постачальників апаратного забезпечення, що використовують процесори Intel Xeon Scalable 2-го покоління і модулі постійної пам'яті Intel Optane для забезпечення системам SAP HANA максимальних показників продуктивності і функціоналу. Крім того, оскільки їхні ЦП оснащені унікальним вбудованим модулем Intel DL Boost для AI-прискорення, ці платформи гарантують належну гнучкість для вилучення розширених аналітичних даних із робочих процесів на базі штучного інтелекту.

«Фахівці SAP чудово розуміють, що НСI є одним з варіантів корпоративної архітектури, що найдинамічніше розвивається, – відзначив керівник мережі технологічних інновацій SAP HANA Мартін Хейсіг (Martin Heisig). – Впроваджуючи SAP S/4HANA до VMware HCI, клієнти отримують доступ до колосальних переваг новітніх технологій HW/SW, що підвищують продуктивність та знижують операційні витрати на розгортання SAP HANA».

Результатом співпраці Supermicro з VMware стає альтернатива традиційної віртуалізаційної SAN-інфраструктури на базі протоколу Fiber Channel, відомої своєю складністю та проблемами з інтероперабельністю. HCI на базі VMware vSAN об'єднує в єдину систему обчислювальні ресурси, сховище даних та гіпервізор, спрощуючи архітектуру баз даних та підвищуючи їхню гнучкість. Такий підхід розв’язує основні проблеми традиційних архітектур, зокрема, сховищ SAN і NAS, включно з характерними для них труднощами з мережевою взаємодією. У HCI використовується сховище з прямим підключенням у форматі SDS (програмно-конфігурованого сховища). Фундамент для такої архітектури забезпечує розвиток галузі серверів високої щільності та високопродуктивних флеш-накопичувачів.

«Команда VMWare рада співпрацювати з Supermicro в питаннях створення новітніх платформ на базі VMware vSAN, сертифікованих під параметри SAP HANA, – заявив віце-президент маркетингового підрозділу HCI VMware Лі Касуелл (Lee Caswell). –Високопродуктивні бази даних являють собою новітні прикладні сценарії, які використовують приголомшливі переваги гіперконвергованої інфраструктури (HCI) з точки зору співвідношення ціни та продуктивності. За допомогою продуктів від VMware vSAN і Supermicro користувачі можуть виконувати наймасштабніші розробницькі та виробничі завдання в середовищі SAP HANA з 64 вузлами і максимальним обсягом пам'яті на рівні 192 Тб».

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про рішення Supermicro, прохання надіслати інформаційний запит на електронну адресу supermicro@asbis.ua.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Компанія Supermicro Computer, Inc. (SMCI) – новатор у галузі високоефективних серверних технологій, який є провідним постачальником передових серверних рішень Building Block Solutions® для інформаційних центрів, хмарних обчислень, високопродуктивних обчислювальних центрів, корпоративних ІТ, Hadoop/Big Data та вбудованих систем. Ініціатива Supermicro «We Keep IT Green®» дозволяє надавати клієнтам найбільщ енергоефективні та екологічно чисті рішення з усіх доступних на ринку.

Детальніше: http://supermicro.com

>>Source

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.