Supermicro прискорює AI та глибинне навчання цод  за допомогою нових серверів, готових до NVIDIA NGC

Март 27, 2020

Supermicro, NVIDIA

Supermicro прискорює AI та глибинне навчання цод за допомогою нових серверів, готових до NVIDIA NGC

SuperMicro Computer, Inc., світовий лідер у галузі комп'ютерних обчислень, систем зберігання даних, мережевих рішень та екологічних обчислювальних технологій, анонсував найширший портфель систем NGC-Ready, оптимізованих для прискорення програм AI та глибинного навчання

Системи Supermicro NGC-Ready дозволяють клієнтам проводити відповідні навчання, використовуючи графічні процесори Nvidia V100 Tensor Core, та отримувати найточніші результати завдяки Nvidia T4 Tensor Core GPU. В NGC розміщуються оптимізовані GPU-контейнери програм для глибинного навчання, машинного навчання та застосунків HPC, попередньо підготовлених моделей та SDK, які можуть працювати в будь-якому місці, де розгорнуто Supermicro NGC-Ready: центри обробки даних, хмарні та кінцеві мікроцентри даних або розподілені в віддалені місця, будучи стійкими до навколишнього середовища, захищені сервери Nvidia Ready for Edge, що працюють на інтелектуальній кінцевій платформі Nvidia EGX.

«Маючи понад 26-річний досвід у наданні сучасних обчислювальних рішень, системи Supermicro є найбільш енергоефективними, результативними та найдоступнішими розробками, відзначив Чарльз Ліанг, генеральний директор та президент Supermicro. – Завдяки підтримці швидкісних мереж, сховищ даних, а також графічних процесорів Nvidia, наші системи Supermicro NGC-Ready є найбільш масштабованими та надійними серверами для підтримки штучного інтелекту. Клієнти можуть запускати свою інфраструктуру AI з найвищою рентабельністю інвестицій».

Сьогодні Supermicro – лідер у галузі з найширшим портфелем серверів NGC-Ready, оптимізованих для розгортання центрів обробки даних та хмарних середовищ, що продовжує розширювати свій портфель. Крім того, компанія пропонує п'ять серверів NGC-Ready for Edge (EGX), оптимізованих для застосунків граничного виведення.

«Реєстр контейнерів NGC Nvidia забезпечує чудову ефективність для рамок глибинного навчання і попередньо підготовлених моделей AI з найсучаснішою точністю, зауважив Йен Бак, віце-президент і генеральний менеджер із прискорених обчислень Nvidia. – Системи NGC-Ready від Supermicro можуть надавати користувачам продуктивність, необхідну для навчання більш об’ємних моделей, і забезпечувати низький рівень затримки для прийняття критичних бізнес-рішень у режимі реального часу».

Як лідер у галузі системної технології штучного інтелекту, Supermicro пропонує системи, оптимізовані для кількох графічних процесорів, які забезпечують найвищу продуктивність та надійність для AI, глибинного навчання та застосунків HPC. Supermicro пропонує найкращий у сегменті та найширший у світі вибір графічних систем, оснащених стійковими системами NVIDIA, 1U, 2U, 4U, 10U, а також блейд-модулями для 8USuperBlade.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про рішення Supermicro, прохання надіслати інформаційний запит на електронну адресу supermicro@asbis.ua.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Компанія Super Micro Computer, Inc. (SMCI) – новатор у галузі високоефективних серверних технологій, який є провідним постачальником передових серверних рішень Building Block Solutions® для інформаційних центрів, хмарних обчислень, високопродуктивних обчислювальних центрів, корпоративних ІТ, Hadoop/Big Data та вбудованих систем. Ініціатива Supermicro «We Keep IT Green®» дозволяє надавати клієнтам найбільщ енергоефективні та екологічно чисті рішення з усіх доступних на ринку.

Детальніше: http://supermicro.com

>>Source

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.