Прискорте ваш бізнес з Dell EMC та Intel®

Ноябрь 10, 2017

DELL EMC

Прискорте ваш бізнес з Dell EMC та Intel®

Прискорте ваш бізнес з Dell EMC та Intel®. Докладайте всіх зусиль та отримуйте більше!

Шановний партнере!

6f69396a-f23d-4ca3-b187-f10d0b8c2518.jpgЩе один шанс приєднатися до нас в Зельдені! Всі партнери, які не досягли цілі в останньому кварталі, отримують ще одну можливість, взявши участь в ексклюзивній програмі Dell EMC Speed Up N!CE Incentive. Підніміть ваш бізнес клієнтських рішень Dell ЕМС на видатні висоти, досягніть поставлених цілей для заохочення N!CE та гарантуйте собі місце на семінарі Dell EMC Speed Up, який пройде на одному з найпопулярніших першокласних гірськолижних курортів Європи!

ТЕРМІНИ

Програма Dell EMC N!CE Incentive діє в 4 кварталі з 4 листопада по 31 грудня.

ПРАВО НА УЧАСТЬ

Участь в програмі Dell EMC N!CE Incentive можуть приймати всі дилери Центральної та Східної Європи з авторизованим статусом Gold, Platinum та Titanium. Щоб взяти участь в заохоченні, необхідно зареєструватися, перейшовши за посиланням, ознайомитися та прийняти Положення та умови і перевірити індивідуальну ціль у вкладці MyPerformance. Результати будуть засновані на офіційних звітах про продажі мережі дистриб’юторів та/або прямі оптові продажі.

ДЕТАЛІ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ DELL EMC SPEED UP

Кращі постачальники рішень, що досягнуть своїх цілей, отримають право на участь в другому семінарі Dell EMC Speed Up, який відбудеться 18-20 лютого 2018 р. Захід пройде на вкритих пухнастим снігом сонячних гірських схилах Зельдену – найкращого гірськолижного курорту Європи! Семінар буде присвячений зростанню, залученню та лояльності, де ви зможете отримати точні інструменти для переходу на новий рівень та створення нових ділових відносин для подальшого прискорення бізнесу Dell EMC. Ви зупинитесь в готелі та спа-центрі Aqua Dome в Ленгенфельді, холодний та свіжий пухнастий сніг під ногами, сонце високо в небі та високогірська кухня запрошують вас взяти участь у чудовій подорожі цієї зими. Хіба це може не подобатися ?

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі в заохоченні партнерам необхідно зареєструватися. Зареєструйтеся тут !

Компанія Dell ЕМС має право внесення змін до умов або скасування заохочення в будь-який час при виникненні непередбачуваних ситуацій на ринку. Нагорода є персональною та не підлягає обміну на грошові кошти, продукти або передачі іншій особі. Остаточні переможці будуть обрані компанією Dell ЕМС.

Теплий прийом та чудова зимова пригода
- ви не захочете це пропустити !


Положення та умови:

  • Dell має право завершувати акції без попереднього повідомлення
  • Угоди з DellEMC за спеціальними цінами (B2B) не беруть участі в цій акції у випадку авторизованих партнерів.
  • Продукція, що бере участь в акції: Ноутбуки XPS, Precision, Latitude, Vostro, Inspiron і Alienware та настільні комп’ютери Optiplex, Workstations, XPS, Vostro, Inspiron і Alienware Desktops з процесорами Intel
  • Індивідуальна ціль партнера доступна у вкладці MyPerformance
  • Заохочення діє в 4 кварталі з 4 листопада по 31 грудня
  • Заохочення діє для партнерів в регіонах Центральної та Східної Європи
  • Участь в цій акції беруть партнери зі статусом Titanium, Platinum, Gold та авторизовані партнери, які досягли своєї цілі в період дії акції та включені в програму на порталі заохочень
  • Результати акції будуть розраховуватися на основі звіту про продажі дистриб’юторів та прямих покупок, для чого потрібний реєстраційний номер партнера
  • Переможці будуть оголошені в середині січня 2017 року
  • Всі партнери, які досягнуть своєї цілі, отримають 1 місце для участі в нашому квартальному семінарі.

До цього семінару можуть приєднатися лише співробітники компанії

Якщо у вас залишилися питання, радимо звернутися за адресою questions@dellpartnerincentives.co.uk

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.