Компанія SonicWall розкриває дані нової кібератаки  Actor Behavior

Февраль 18, 2020

SonicWall

Компанія SonicWall розкриває дані нової кібератаки Actor Behavior

SonicWall випустила свій останній звіт про кіберзагрози

Для кіберзлочинців та інших суб’єктів ризику цифровий кордон – це неосяжність беззаконних цілей та можливостей. Незважаючи на найкращі наміри державних органів – правоохоронців та різноманітних наглядових груп, сучасний ландшафт кібернебезпек є більш рухливим та гнучким, ніж будь-коли раніше. З цієї причини спеціалісти SonicWall невтомно працюють над тим, щоб озброїти уряди та підприємства оперативними знаннями про загрози з метою випередження в глобальній гонці кіберозброєнь.

Саме цьому питанню присвячена частина звіту про кіберзагрози SonicWall за 2020 рік. Вона містить критичну інформацію про загрози, щоб допомогти користувачам краще зрозуміти, як мислять кіберзлочинці, і бути повністю готовими до їхніх подальших дій.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, надішліть інформаційний запит на електронну адресу: sonicwall@asbis.ua


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить у міжнародний холдинг з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 24 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Компанія Sonicwall  – більше ніж 25 років є надійним партнером в області безпеки, захищаючи мільйони мереж по всьому світу. Від мережевої безпеки до забезпечення безпеки доступу до електронної пошти, Sonicwall постійно розвивав свій портфель продуктів, щоб відповідати сучасним вимогам і дозволити організаціям впроваджувати інновації, прискорюватися та зростати. Клієнти Sonicwalls знають, що для забезпечення швидкого розвитку потрібна сильна безпека. Партнери Sonicwall, завжди, впевнено крокують вперед до майбутнього.

Рішення безпеки SonicWall є кращим вибором для розподілених підприємств, урядів, освіти, роздрібної торгівлі, охорони здоров'я та фінансових організацій. Продукти SonicWall були обговорені галузевими публікаціями, такими як Network World, InfoWorld, PC Magazine і SC Magazine як прості у використанні, високоефективні й високопродуктивні.

У 2016 році SonicWall отримав найвищий рейтинг «Рекомендуємо» в останній версії NSS Labs Next Generation Firewall Security Value Map, а також четвертий рік поспіль був оцінений як один з кращих продуктів для забезпечення безпеки. SonicWall. Ваш партнер по кібербезпеці.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до наших експертів: sonicwall@asbis.ua

Read more>>>

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.