SonicWall розширює лінійку фаєрволів новим NSa 3700

Март 29, 2021

sonicwall

SonicWall розширює лінійку фаєрволів новим NSa 3700

Компанія SonicWall оголосила про розширення продукції для захисту від загроз новим NSa 3700 – це мультигігабітний захисний прилад, створений для відвертання атак, спрямованих на державні структури, роздрібних торговців, шкільні заклади, заклади вищої освіти та підприємства.

Компанія SonicWall розширила лінійку фаєрволів наступного покоління новим приладом для корпоративного користування, орієнтованим на захист від загроз закритих мереж у державному секторі

Управління в хмарі та аналітика в реальному часі перетворюють дані про загрозу в захисну дію, щоб знизити приховані ризики по всіх мережах, приладах і користувачах

Компанія SonicWall оголосила про розширення продукції для захисту від загроз новим NSa 3700 – це мультигігабітний захисний прилад, створений для відвертання атак, спрямованих на державні структури, роздрібних торговців, шкільні заклади, заклади вищої освіти та підприємства.

Компанія також представила декілька продуктових оновлень, в тому числі захист від загроз для закритих мереж, аналітику наступного покоління, покращене управління безпекою в хмарі та перейменований Wireless Network Manager. Створений на основі SonicOS 7.0, новий фаєрвол SonicWall NSa 3700 пропонує сучасний користувацький досвід та інтерфейс, просунуте керування безпекою, а також критично важливі можливості  організації мережі та управління, щоб підвищити прозорість і допомогти захиститись від цілеспрямованих атак, яких сьогодні стає все більше.

З новим NSa 3700 організації отримують необхідний мультигігабітний захист і протидію від загрозам корпоративного рівня, при цьому експлуатаційні витрати – в числі найнижчих у цьому класі. Пропонуючи 22 500 з’єднань на секунду, підтримуючи до 750 000 одночасних DPI-з’єднань і до 3000 site-to-site VPN-тунелів, NSa 3700 забезпечує масштабованість безпеки у найбільших середовищах.

Для отримання додаткової інформації прохання звертатися до представників дистриб’юторської компанії АСБІС-Україна: sonicwall@asbis.ua

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua

SonicWall – американська компанія, що розробляє та постачає обладнання й рішення в галузі інтернет-безпеки. Асортимент продукції включає апаратні брандмауери, UTM-пристрої (інтегрований захист), концентратори VPN, пристрої резервного копіювання, антиспам-фільтри, контролери контенту тощо.

SonicWall була заснована 1991 року в Каліфорнії спочатку як Sonic Systems, розробляючи мережеві компоненти для продуктів Apple Macintosh. SonicWall є членом альянсу HP ProCurve Solutions.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.sonicwall.com 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.