Seagate - єдиний виробник СЗД з повним циклом виробництва

Декабрь 29, 2020

SEAGATE

Seagate - єдиний виробник СЗД з повним циклом виробництва

Більшості IT-фахівців компанія Seagate відома в першу чергу як виробник жорстких дисків. Але лінійка її рішень включає також і широкий спектр систем зберігання даних. І ми пропонуємо познайомитися з RAID-масивами корпоративного класу, які дозволяють надійно зберігати інформацію критично важливих додатків.

Однією з головних відмінних рис лінійки RAID-масивів Seagate є те, що вони випускаються єдиним виробником подібних пристроїв з повним циклом виробництва. Це означає, що всі комплектуючі таких рішень проектуються і виготовляються на потужностях Seagate. Модульна архітектура робить компоненти взаємозамінними між системами, а оновлення прості завдяки спільним контролерам і програмному забезпеченню.

Seagate відома перш за все своїми дисками, що охоплюють всі можливі типи: JBOD, гібридні, флеш-масиви. Тому пристрої лінійки підходять як для випадків, коли є необхідність отримати найменшу питому вартість зберігання даних, забезпечуючи при цьому високу продуктивність для критично важливих додатків, так і для випадків, коли необхідно отримати максимум ємності і гнучкості за оптимальні гроші.

Незважаючи на невисоку вартість масивів вони мають весь функціонал, властивий масивам корпоративного класу, включаючи реплікацію даних. Крім того, в них реалізована фірмова технологія ADAPT, яка дозволяє на 95% прискорити процес перестроювання RAIDа в разі виходу з ладу входять до нього дисків.

Реалізований в традиційній RAID технології метод відновлення даних працює на рівні дисків і полягає в тому, що при відмові одного з носіїв, дані, що знаходяться на ньому, відновлюються з контрольних сум на резервні носії. Але з ростом обсягів диска час на його відновлення збільшується експоненціально. З огляду на те, що процес відновлення сильно впливає на продуктивність всієї групи, важливо звести його час до мінімуму для забезпечення високої продуктивності всього RAID-масиву.

Технологія Seagate Advanced Distributed Autonomic Protection Technology (ADAPT) базується на інтелектуальній паралельній архітектурі, яка використовує інтелектуальне навчання і реагує на будь-які потенційні або активні збої. Seagate ADAPT забезпечує більшу гнучкість і продуктивність роботи дискової підсистеми за рахунок використання розподіленого простору на кожному диску масиву і задіє продуктивність всіх доступних дисків, а не тільки дисків однієї RAID групи, як у випадку традиційного RAIDа.
Одним словом, така гнучкість дозволяє скоротити час відновлення і спростити розширення. На процес відновлення після збоїв йдуть лічені хвилини, а не дні. Це досягається за рахунок використання технології Seagate ADAPT, яка практично виключає вплив на продуктивність, роблячи системи Seagate по-справжньому самовідновлюються і забезпечуючи високий рівень захисту даних.

Seagate Nytro X 2U24 - це доступний all-flash масив зберігання даних для критично важливих робочих навантажень, що вимагають високої продуктивності. Про його швидкісні можливості говорить такий параметр, як забезпечується СГД затримка, яка не перевищує 250 мікросекунд.

До складу цього стійкового сховища висотою 2U входить 24 SSD з функцією гарячої заміни. Ці твердотільні накопичувачі Seagate характеризуються швидкістю послідовних операцій читання до 7 ГБ / с і до 5,5 ГБ / с в режимі запису. Встановлені в Nytro X контролери з подвійним резервуванням забезпечують продуктивність від 320 до 600 тисяч IOPS.

Для захисту найбільш цінних бізнес-активів в СГД Nytro X використовуються функції кібербезпеки Seagate Secure і інтелектуальне програмне забезпечення, таке як SFTP, підтримка SED і засоби управління доступом адміністратора, які реалізують вбудовані заходи безпеки для надійного і безпечного доступу до файлів, їх передачі та управління .

Seagate Exos AP 4U100
- це рішення з найвищою щільністю зберігання даних в єдину систему. При висоті 4U це стійкове сховище вміщує 96 3,5-дюймових жорстких дисків і 4 2,5-дюймових HDD. Завдяки чому Exos AP 4U100 дозволяє істотно оптимізувати місце в датацентрах, що в свою чергу зменшує потреби в їх розширенні і скорочує витрати на охолодження.

Унікальний дизайн цієї системи дозволяє зберігати на ній до 1,6 ПБ даних. Варто відзначити, що застосовані в цьому пристрої технологічні рішення дозволили уникнути очікуваного при такій щільності перегріву носіїв, що в поєднанні з технологією шумозаглушення Seagate AcousticShield робить рішення продуктивним і надійним.
Кожен з контролерів моделі Exos AP 4U100 побудований на двох процесорах Intel Xeon Scalable. Внутрішні комунікації організовані за допомогою інтерфейсу 12G SAS. Максимальної енергоефективності системи вдалося досягти завдяки джерелам харчування з високим ККД - 80 PLUS Platinum і технології адаптивного охолодження.

Seagate Exos X 2U24 - система зберігання початкового рівня для надійного зберігання даних. Вона дозволяє ефективно модернізувати інфраструктуру зберігання даних завдяки гнучкій конфігурації з використанням різних типів дисків. Серед особливостей пристрою - ефективне управління гарячими і холодними даними за допомогою функції багаторівневого зберігання даних в реальному часі. А підтримка функцій реплікації і моментальних знімків забезпечує збереження критично важливих даних.

При доступній ціні ця система дозволяє компаніям самого різного масштабу - від невеликого підприємства до найбільшого центру обробки даних - ефективно працювати з даними з максимальною продуктивністю 320 000 IOPS в гібридної конфігурації.

Це гнучке рішення адресовано підприємствам з високими вимогами до пропускної здатності, латентності і продуктивності при роботі зі значними обсягами даних.

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Seagate Technology 
створює інфосферу та допомагає людству нарощувати потенціал, пропонуючи передові, ретельно продумані рішення для роботи з даними, розраховані на довготривале застосування. Дізнайтеся більше на сайті www.seagate.com. Слідкуйте за публікаціями TwitterFacebookLinkedIn и YouTubeі підписуйтеся на наш блог.

Дізнайтеся більше на сайті: www.seagate.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.