Обережно, підробка! Під виглядом техніки Redmond надійшов у продаж неякісний товар

Август 25, 2020

REDMOND

Обережно, підробка! Під виглядом техніки Redmond надійшов у продаж неякісний товар

Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб'ютор торгової марки Redmond, повідомляє про неприпустимий випадок порушення законодавства про захист прав споживачів: до України була завезена партія підробок із логотипом бренда Redmond. Низькоякісний товар вже з’явився на українському ринку, зокрема реалізується однією з великих торговельних мереж під виглядом оригінальної техніки Redmond.

Як відповідальний постачальник компанія АСБІС-Україна застерігає: придбання підробки загрожує покупцеві не лише фінансовими втратами у зв’язку з відсутністю контролю якості з боку виробника та гарантійних зобов’язань від дистриб’ютора, а й, належачи до товарів широкого домашнього вжитку, ставить під загрозу здоров’я та безпеку користувача і його родини.

«Ми змушені попередити наших споживачів про прикрий інцидент – розповсюдження низькопробних підробок під бренд дрібнопобутової смарт-техніки Redmond. Фальсифікований товар виразно відрізняється від оригіналу і за функціональними характеристиками, і за якістю компонентів, проте реалізовується посередниками як справжній, що вводить в оману кінцевого споживача. Наполегливо рекомендуємо керуватися нашими інструкціями щодо того, як убезпечити себе від придбання фальсифікату. Також звертаємо увагу на те, що такий товар не обслуговуватиметься в сервісних центрах, авторизованих виробником оригінальної продукції», – прокоментував подію Віталій Мельниченко, генеральний директор компанії АСБІС-Україна, що є офіційним дистриб’ютором техніки Redmond в Україні.

Отже, наводимо основні ризики, з якими неминуче зіткнеться покупець підробки під брендом Redmond:

  1. неякісні комплектуючі, програмне забезпечення та збірка, які не схвалені офіційним виробником;
  2. відсутність на ринку відповідних запчастин для заміни неякісних деталей, що схильні до швидкого зношування та прояву несправностей;
  3. відсутність синхронізації підробки з офіційним програмним забезпеченням для смарт-техніки Redmond;
  4. неможливість скористатися гарантійним та постгарантійним обслуговуванням товару в авторизованих сервісних центрах;
  5. відсутність безпеки при експлуатації неякісної техніки.

Компанія Redmond турбується про своїх споживачів і вживає заходів, аби запобігти придбанню ними неякісного товару, який не відповідає техніці безпеки та високим європейським стандартам бренда. Відтак наводимо загальну інформацію, як відрізнити підробку від справжньої техніки Redmond:

  • відсутність або хибне вказування важливих елементів ідентифікації, таких як серійний номер, штрих-код, знак Євросоюзу тощо);
  • зазначення на пакуванні інформації, що не відповідає дійсності (щодо кількості програм, використовуваних технологій, задіяних деталей тощо);
  • відмінності у дизайні корпусу (розташування кнопок, наклейок тощо);
  • візуально розрізнюванні відмінності якості комплектуючих (особливості поверхонь та покриття, знижена безпека ізоляції та інших засобів захисту).

Докладніше з візуальними та функціональними розбіжностями з оригіналом (на прикладі мультиварки Redmond RMC-M22) можна ознайомитися нижче:

Redmond – прогресивний виробник дрібнопобутової смарт-техніки з дистанційним керуванням. В асортименті бренда – понад 50 інноваційних продуктів: чайники, кавоварки, мультиварки, духові шафи, мультипекарі, грилі, водонагрівачі та інші пристрої. «Розумний дім» від Redmond – це унікальна інтелектуальна система керування домашніми електроприладами через особистий смартфон або планшет завдяки встановленню спеціально розробленого мобільного застосунку Ready for Sky.

Компанія АСБІС-Україна уклала партнерство з брендом Redmond на початку 2020 року і є наразі офіційним дистриб'ютором техніки Redmond на території України та в країнах Східної Європи.

 

Де можна купити оригінальну техніку бренду:

                                            
                                                                    

Детальний перелік офіційних партнерів за посиланням: https://www.asbis.ua/prod/redmond

REDMOND гарантує сервісне обслуговування ліцензійної техніки! Перелік авторизованих сервісних центрах: https://redmond.company/ua/service/

Redmond та АСБІС-Україна зичать приємних покупок та чудових вражень від експлуатації оригінальної розумної техніки Redmond!
 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Redmond – виробник дрібнопобутової техніки з дистанційним керуванням через застосунок Ready for Sky. Сьогодні в асортименті бренда – понад 50 смарт-пристроїв. Серед них – перша в світі повномасштабна лінійка розумної техніки для кухні Sky Kitchen. Мета компанії – привнести в сповнене турбот життя позитивний погляд на щоденний побут, позбавляючи від рутини і звільняючи час для улюблених занять.

Детально про продуктову лінійку виробника можна дізнатися на сайті: www.redmond.company

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.