PURE STORAGE представили нові напрямки розвитку для зберігання даних

Октябрь 31, 2019

ASBIS, PURE STORAGE, MEMORY, FLASH

PURE STORAGE представили нові напрямки розвитку для зберігання даних

17 вересня 2019 Pure Storage представила два нових напрямки розвитку зберігання: нові модулі пам'яті для збільшення продуктивності і флеш-масив, оптимізований для зберігання великих обсягів даних за оптимальною ціною

За словами Метта Кіксмеллера, віце-президента зі стратегії Pure Storage, «c новим підходом в зберіганні швидких і повільних даних, компанія вирішує більше бізнес-задач, набагато більше, ніж будь-коли раніше».

Оновлене рішення з технологією DirectMemory Cache і нові масиви //C вирішують завдання, до цього недоступні для користувачів масивів FlashArray.

DirectMemory Cache і модулі DirectMemory використовують власні алгоритми оптимізації, щоб прискорити критичні додатки. Вони побудовані на базі дисків Intel Optane storage-class memory і призначені для поліпшення роботи додатків, які активно використовують кеш-пам'ять.

Це рішення розроблено тільки для масивів FlashArray//70 і FlashArray//90. Тестування продуктивності в деяких рішеннях показало зниження затримок на 50%, значне прискорення продуктивності і зниження навантаження на процесор до 25%.

Щоб почати використовувати DirectMemory Cache, потрібно встановити модулі в масив і автоматично отримати серйозний приріст продуктивності. Ніяких операцій по налаштуванню не потрібно. Успішний приклад застосування модулів DirectMemory - база даних SAP HANA, де користувачі отримують до 90% продуктивності оперативної пам'яті сервера, але на 65% дешевше.

Pure Storage також представила новий, оптимізований для зберігання великих обсягів даних, масив FlashArray //C. Масив призначений для компаній, що бажають відмовитися від класичних жорстких дисків на користь технології all-flash.

FlashArray //C використовує накопичувачі QLC, переваги яких - досить непогана швидкість, затримки від 2 до 4мс, велика ємність і знижена ціна.

Разом на сьогоднішній момент в лінійці FlashArray є дві моделі: FlashArray //X, оптимізована для задач з високими вимогами до затримок і продуктивності, і FlashArray //C - для всіх інших даних.

FlashArray //C починається з мінімальної ємності в 1ПБ і масштабується аж до 5ПБ, при цьому займає лише 9U простору в шафі. Масиви FlashArray //C передбачається використовувати в швидкому й недорогому зберіганні реплік, резервних копій, даних розробки і тестування.

Як DirectMemory Modules, так і FlashArray //C вже доступні для замовлення.

За детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою: pure@asbis.ua

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua 

PureStorage (NYSE: PSTG) – лідер магічного квадранта Gartner 4 роки поспіль у категорії Solid-State Arrays, незалежний виробник платформ зберігання систем даних (FlashArray, FlashBlade, спільне із Cisco-конвергентне рішення FlashStack). Надійність систем Pure вкрай висока – 99,9999%, властива обладнанню класу High-End для розміщення даних найбільш критичних застосунків. Pure має найвищий у галузі індекс лояльності NPS (86,6%), сертифікований Satmetrix.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідаєте сайт www.purestorage.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.