Pure потіснила IBM у трійці лідерів All-Flash СЗД

Июль 13, 2020

PURE STORAGE

Pure потіснила IBM у трійці лідерів All-Flash СЗД

Pure Storage випередила IBM у першому кварталі 2020 року за обсягами продажів All-Flash СЗД

Dell EMC посідає перше місце, на другому місці знаходиться NetApp, а IBM опустилася на четверте місце. За ними слідують HPE, Hitachi Vantara та Huawei. Таким є співвідношення сил на ринку згідно з даними аналітичної компанії Gartner.

Діаграма аналітика Wells Fargo Аарона Райкерса (Aaron Rakers) за даними від Gartner:

На діаграмі представлені частки ринку для всіх виробників All-Flash СЗД, а також загальна частка ринку All-Flash у період з першого кварталу 2013 року до першого кварталу 2020 року.

Щодо All-Flash отримані наступні дані:

  • Dell EMC – частка ринку 34,8% (обсяг продаж 766 млн доларів), 33,7% рік тому;
  • NetApp – 19,3% (425 млн доларів), 26,7% рік тому;
  • Pure Storage – 12,7% (279,7 млн доларів), 10,1% рік тому;
  • HPE – 8,4% (185 млн доларів), 10% рік тому;
  • інші вендори – 24,8% (546 млн доларів), серед яких IBM, Hitachi Vantara, Huawei, Fujitsu та інші.

Загальна виручка All-Flash СЗД досягла 44,9% від усього обсягу ринку СЗД, минулого року вона становила 46,8%. 2020 року обсяг продажу СЗД знизився на 8%, водночас у сегменті All-Flash падіння склало 12%, а гібридні СЗД втратили всього 5,1% продажу.

Доходи Pure Storage зросли на 10 відсотків у річному обчисленні, частка ринку збільшилася до 12,7 відсотка. Дохід від FlashBlade виріс на 33 відсотки і складає близько 19 відсотків доходу Pure проти 13 відсотків рік тому. Дохід від FlashArray збільшився на 12,8 відсотка і становить 80 відсотків доходу Pure проти розрахункових 87 відсотків рік тому.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.