Pure Storage Evergreen пропонує клієнтам безупинний перехід на контролери нового покоління

Март 04, 2020

PURESTORAGE, STORAGE

Pure Storage Evergreen пропонує клієнтам безупинний перехід на контролери нового покоління

Компанія Pure Storage, лідер рішень для обробки даних, оголосила про випуск третього покоління all-NVMe FlashArray//X.

Існуючі користувачі масивів FlashArray можуть перейти на нове покоління апаратних і програмних компонентів без зупинки вводу-виводу.

Це оновлення масивів FlashArray, що були відзначені багатьма винагородами, забезпечує для клієнтів більш високу продуктивність, більше транзакцій для баз даних і зниження затримок.

Завдяки першій в своєму роді моделі EvergreenTM, клієнти можуть отримати доступ до безперервних інновацій від Pure Storage, які включають ці та майбутні оновлення продуктів і рішень компанії без зупинки бізнес процесів.

Останнє покоління FlashArray//X дозволяє клієнтам прискорювати і консолідувати бази даних і різнорідні корпоративні навантаження, розширювати їх в хмару і модернізувати свої стратегії захисту даних.

 

Переваги нового FlashArray//X:

  • Нові процесори Xeon SP (Cascade Lake).
  • Підтримка NVMe-oF у всіх моделях і Storage Class Memory (DirectMemory) з моделями //X70 та //X90, що дозволяє FlashArray забезпечувати затримку до 150 мкс.
  • Нові флеш-накопичувачі NVMe DirectFlash 1 ТБ від Pure доповнюють існуючу лінійку ємностей 4,5 ТБ, 9 ТБ і 18 ТБ.
  • Загальне підвищення продуктивності до 25% у порівнянні з поколінням FlashArray//X R2 і до 50% у порівнянні з FlashArray//M R2.
  • Продуктивність SAP HANA OLAP з NSE (Native Storage Extension) збільшується до 50% у порівнянні з попереднім поколінням //X без перебоїв, без потреби у міграції.
  • Тестування MySQL дало до 50% більше транзакцій в секунду (tps) при 35% меншій затримці ніж з використанням дисків з прямим підключенням (DAS)
  • Тестування PostgreSQL дало до 20% більше tps при 12% меншій затримці в порівнянні з використання дисків з прямим підключенням (DAS).
  • Апаратна частина //X R3 оптімізована для наступного оновлення операційної системи Purity//FA.

Нові FlashArray//X повністю NVMe від масивів початкового рівня X10 11TB до флагманських моделей //X70 та //X90, які підтримують DirectMemory Cache на базі накопичувачів Intel Optane Storage Class Memory. Сімейство масивів FlashArray//X вдало доповнюється оптимізованою для зберігання великих об’ємів даних моделлю //C, що дозволяє ефективно розміщувати некритичні дані на флеш накопичувачах.

Дізнатись більше про FlashArray//X R3 можна тут.

За детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою: pure@asbis.ua 

Довідка
Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua 

PureStorage (NYSE: PSTG) – лідер магічного квадранта Gartner 5 років поспіль у категорії Solid-State Arrays, незалежний виробник платформ зберігання систем даних (FlashArray, FlashBlade, спільне із Cisco-конвергентне рішення FlashStack). Надійність систем Pure вкрай висока – 99,9999%, властива обладнанню класу High-End для розміщення даних найбільш критичних застосунків. Pure має найвищий у галузі індекс лояльності NPS (86,6%), сертифікований Satmetrix.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідаєте сайт www.purestorage.com

 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.