Перші у Європі графенові зовнішні акумулятори від Prestigio: заряджають швидше, слугують довше

Август 07, 2020

PRESTIGIO

Перші у Європі графенові зовнішні акумулятори від Prestigio: заряджають швидше, слугують довше

Компанія Prestigio запускає перші в Європі зовнішні акумулятори з використанням одного з найперспективніших матеріалів в електроніці – графена. Потужні акумулятори серії Graphene PD підтримують бездротове та швидке заряджання, водночас завдяки графеновій технології вони захищені від перегрівання та слугують втричі довше порівняно зі звичайними батареями. Офіційним дистриб’ютором новинки на території України є компанія АСБІС-Україна – провідний національний постачальник IT-продуктів, компонентів і рішень.

Унікальність потужних акумуляторів Prestigio полягає саме у використанні графена, що має високу теплопровідність, рухливість електронів та екологічність. Завдяки цьому пристрої є стійкими до високих температур і на них може подаватися більша напруга, за рахунок чого заряджаються вони в рази швидше за аналоги. Наприклад, модель Graphene PD на 10,000 мАг заряджається з 0 до 100% усього за 50 хвилин (за допомогою 60-ватного зарядного пристрою, що входить до комплекту), а PD Pro на 20,000 мАг – за 100 хвилин. Більше не доведеться заряджати акумулятори протягом усієї ночі.

Обидві моделі, завдяки роз'ємам Type-C та USB 3.0, підтримують одночасне заряджання декількох пристроїв: будь то планшети, смартфони, навушники або Bluetooth-колонки. Graphene PD Pro на 20,000мАг також дозволяє поповнити запас енергії ноутбука з підтримкою PD-протоколу, а за рахунок технології Passthrough здатен заряджати пристрої навіть тоді, коли заряджається сам. Користувачам лінійки доступна не лише швидка, але й бездротова зарядка, причому потужність останньої становить 10 Вт, вона універсальна і сумісна з усіма Qi-пристроями. Також у графенових акумуляторах реалізовано багаторівневу захисну систему для абсолютно безпечного заряджання, яка відповідає міжнародним стандартам.

Нові моделі Graphene PD виконані з преміальних матеріалів – металу та глянцевого загартованого скла. Це той випадок, коли  пристрій приваблює не тільки технічними параметрами, але й елегантним зовнішнім виглядом. До дрібниць продуманий дизайн моделей доповнює екран індикації, що відображає стан заряду і поточний час автономної роботи. Приємне доповнення: в комплекті з пристроєм є стильний чохол з натуральної шкіри для додаткового захисту аксесуара.

Новинки надійдуть у продаж у вересні. Офіційним дистриб’ютором продукції бренда Prestigio є компанія АСБІС-Україна.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua  

Міжнародний бренд Prestigio
понад 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція Prestigio – телевізори, планшети, ноутбуки, мобільні телефони, відеореєстратори, навігатори, а також мультиборди, інтерактивні дисплеї, електронні цінники і технології на базі RFID – успішно продаються в 30 країнах світу. 2019 року під брендом Prestigio на ринку з'явилися також такі продукти, як унікальна клавіатура-тачпад Сlick&Touch, зарядна станція для пристроїв Apple та «розумні» колонки з голосовим помічником. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють у 15 країнах, включно з СНД, Європою, Близьким Сходом та Африкою.

Сайт компанії в Україні: https://prestigio.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.