Інноваційна клавіатура Prestigio Click&Touch  здобула відразу чотири нагороди Red Dot Design Awards 2020

Апрель 06, 2020

Prestigio, Clevetura, AWARD

Інноваційна клавіатура Prestigio Click&Touch здобула відразу чотири нагороди Red Dot Design Awards 2020

Цьогоріч компанія Prestigio представила авторитетному журі унікальну клавіатуру-тачпад Click&Touch і виборола низку нагород премії Red Dot Design Awards 2020

Розвиток бренда Prestigio йде в ногу з технологічними інноваціями на ринку електроніки, змінює уявлення про високі технології і про те, як ми їх використовуємо. Запорука цих досягнень – постійне прагнення компанії до створення продуктів зі стильним і водночас практичним дизайном, орієнтованим на користувача. Розробки компанії у цій галузі були відзначені 2020 року: команда Prestigio отримала відразу кілька премій Red Dot за клавіатуру Click&Touch із технологією Touch on Keys® компанії Clevetura.

Дизайн виняткової мультимедійної клавіатури Prestigio Click&Touch визнали найкращим в чотирьох номінаціях:

  • «Комп'ютерні та інформаційні технології» та 
  • «ТВ і домашні розваги»
  • «Смарт-продукти» (в категорії «ТВ і домашні розваги»)
  • «Інноваційні продукти» (в категорії «Комп'ютерні та інформаційні технології»).

Успіх у такій кількості номінацій зумовлений тим, що Click&Touch є принципово новим зручним способом введення інформації, який змінює індустрію звичних нині клавіатур і тачпадів у форм-факторах двох різних пристроїв.

«Наша компанія завжди на боці високих технологій та неймовірних винаходів, що випереджають час і вражають фантазію. Сприяти цифровій трансформації та робити доступними найкращі рішення для найширшого кола українців – наша невпинна мета. Саме тому ми пишаємося співпрацею з брендом Prestigio і надзвичайно раді визнанню нашого інноваційного партнера серед фахового світового співтовариства. Впевнений, що разом ми примножимо успіхи один одного та підкоримо нові професійні висоти»,зазначив Віталій Мельниченко, генеральний директор компанії АСБІС-Україна.

Премія Red Dot Award: Product Design пропонує дизайнерам і виробникам з усього світу платформу для оцінки своїх виробів. 2020 року учасники з 60 країн представили на конкурсі понад 6500 продуктів. Міжнародне журі, до складу якого входять досвідчені експерти з різних галузей, загалом вже збиралося близько 65 разів, щоб обрати найкращі зразки року з погляду дизайну. Процес ухвалення рішення триває кілька днів і ґрунтується на таких основних критеріях: журі ретельно вивчає всю надану інформацію, щоб оцінити не тільки естетику, а й обрані матеріали, рівень майстерності, структуру поверхні, ергономіку та функціональність. Після фахових обговорень приймається рішення про якість оформлення товарів. Згідно з девізом «У пошуках гарного дизайну та інновацій» нагороду отримують лише найкращі.

«Переможці Red Dot Award довели, що створили чудові продукти, гідні отримання нагороди. Представлені вироби підкорили журі не лише своїми естетичними якостями, але й незрівнянною функціональністю. Продемонстрованим дизайном переможці піднімають галузеві стандарти на новий щабель. Я бажав би щиро привітати їх з успіхом», – прокоментував доктор Пітер Зек, засновник та генеральний директор Red Dot.

Click&Touch об'єднує можливості клавіатури, тачпада й миші, забезпечуючи автоматичний безшовний перехід від набору тексту до керування курсором. Мультимедійна клавіатура має функцію «розумного підключення» і «розуміє», в якому режимі здійснюється робота, автоматично перемикаючись між ними.

Click&Touch дозволяє працювати швидше, особливо коли потрібно одночасно використовувати клавіатуру та мишу. Проста ситуація: поки користувач пише важливий лист, йому дзвонять по Skype. Щоб скинути дзвінок мишею або тачпадом, потрібно перенести руку, пересунути курсор, натиснути кнопку скасування виклику, вибрати вікно повідомлення тощо. Натомість за допомогою Click&Touch можна відхилити непотрібний діалог лише одним жестом. Під час перегляду сюжету клавіатура також дозволяє змінити рівень гучності або перемотати відео, провівши вліво та вправо по поверхні клавіш верхнього ряду.

Клавіатура-тачпад Prestigio Click&Touch, створена за технологією Touch on Keys® від компанії Clevetura, являє собою ідеальне поєднання форми та функціональності. Це – технічно складний і візуально привабливий продукт, за допомогою якого керування смарт-телевізором, комп'ютером, інтерактивною панеллю, ігровою консоллю, планшетом і смартфоном стає простішим. До клавіатури Click&Touch можна під’єднати до п’яти пристроїв одночасно через модуль Bluetooth, роз'єм Type-C та USB-приймач, не встановлюючи додаткове програмне забезпечення. Налаштування та керування функціями клавіатури здійснюється через мобільний застосунок Clevetura App, доступний в магазинах Google Play і App Store.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua  

Міжнародний бренд Prestigio понад 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція Prestigio – телевізори, планшети, ноутбуки, мобільні телефони, відеореєстратори, навігатори, а також мультиборди, інтерактивні дисплеї, електронні цінники і технології на базі RFID – успішно продаються в 30 країнах світу. 2019 року під брендом Prestigio на ринку з'явилися також такі продукти, як унікальна клавіатура-тачпад Сlick&Touch, зарядна станція для пристроїв Apple та «розумні» колонки з голосовим помічником.

Виробничі, дизайнерські і технічні центри Prestigio розташовані в Китаї, Європі та Білорусі. Представництва компанії працюють в 15 країнах, включно з СНД, Європою, Близьким Сходом та Африкою.

Сайт компанії в Україні:https://prestigio.ua  

Clevetura LLC (ООО «Клэвэтура») заснована 2017 року. Головний офіс компанії розташовано в Мінську, також є офіс в місті Шеньчжень (КНР).

Clevetura займається розробкою технології Touch on Keys, що полягає у додаванні сенсорного шару до традиційної клавіатури. Це дозволяє здійснювати жести – керувати курсором, скролити, клікати тощо – прямо на поверхні клавіатури, неначе це тачпад. Перший продукт із Touch on Keys – мультимедійна клавіатура Prestigio Click&touch, що з’явилася на ринку в грудні 2019 року.

Детальніше: https://clevetura.com

Red Dot Design Award – поважна міжнародна нагорода в галузі дизайну, яку щорічно вручає інститут «Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія» в місті Ессен, Німеччина. Журі премії вперше зібралося 1955 року, а в 90-х генеральний директор Пітер Зек розробив назву і бренд Red Dot.  

Red Dot Design Award підрозділяється на три дисципліни: промисловий дизайн, комунікаційний дизайн та концептуальний дизайн.

Більш детальна інформація доступна на www.red-dot.de  

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.