Prestigio й Clevetura представляють перший у світі ноутбук із тачпадом, вбудованим у клавіатуру

Июнь 01, 2021

Prestigio, Clevetura

Prestigio й Clevetura представляють перший у світі ноутбук із тачпадом, вбудованим у клавіатуру

Prestigio спільно з Clevetura протягом року працювали над проектом ноутбука на базі технології TouchOnKeys™. Це перший у світі ноутбук, де величезний тачпад вбудований у клавіші. Він надійде в продаж вже цього року.

В процесі роботи використовували напрацювання з патентного портфоліо компанії Clevetura LLC. Спеціально для цієї моделі Clevetura розробила унікальний клавіатурний модуль TouchOnKeys™ другого покоління з поліпшеною тач-функцією. Більше 10 патентних заявок подано для захисту даної технології.

Іван Малмиго, керівник Prestigio Consumer:

«Це не перший наш проект з компанією Clevetura. Попередні проекти на базі технології TouchOnKeys™ - мультимедійні клавіатури Click&Touch і Click&Touch 2 - отримали нагороди Red Dot за кращий дизайн в 2020 і 2021 роках. Ці продукти вже успішно просуваються на ринках Європи та в Японії. Ми задоволені нашою колаборацією й продовжуємо плідну співпрацю».

Майк Крупенко, СЕО Clevetura:

«Досвід взаємодії з ноутбуком з технологією TouchOnKeys™ ефективніший, ніж зі звичайними: адже тут не потрібно постійно переносити руку на окремий тачпад. Менше відволікаючих маніпуляцій - більша ефективність. При цьому не потрібно пристосовуватися та змінювати звички - жести в TouchOnKeys™ такі ж, як і на тачпаді. Впевнений, що користувач високо оцінить нову модель Prestigio - перший у світі ноутбук без окремого тачпаду, оскільки він більше й не потрібен».

Новий потужний 14-дюймовий ноутбук на базі процесора Intel - це преміальна модель для тих, хто стежить за трендами й надає перевагу тільки найтехнологічнішим пристроям. Ноутбук можна використовувати для роботи, навчання або ж розваг. Але найголовніше - це абсолютно унікальний досвід.

В основі ноутбука - технологія TouchOnKeys™, яка доповнює клавіатуру функціями тачпаду. Таким чином, тачпад більше не займає окремого місця і стає набагато більшим, займаючи майже всю площу клавіатури. Робота стає комфортнішою: всі пристрої введення в одному місці, прямо під рукою. 

Вбудований у клавіатуру тачпад автоматично перемикається між режимами введення тексту і сенсорного управління. Все це, завдяки розумній технології розпізнавання жестів. При цьому клавіші мають ножичний механізм із комфортним ходом в 1,2 мм, а натискання відчувається як на звичайній клавіатурі.

За допомогою клавіатури-тачпада можна переміщати курсор і об'єкти на екрані, скролити сторінки, змінювати їх розміри, управляти гучністю й яскравістю екрана. Підсвітка  клавіш, яка регулюється, допомагає підлаштуватися під будь-яке освітлення.
 

Продажі даної моделі стартують у вересні 2021 року. 

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio протягом 20 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.
В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech", де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.
Бренд Prestigio належить компанії ASBISc Enterprises Plc. - одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.

Про Clevetura LLC

ТОВ Клеветура засновано в 2017 році. Головний офіс компанії розташований у Мінську, також є офіс в Шеньчжень (КНР). Клеветура займається розробкою технології TouchOnKeys. TouchOnKeys додає сенсорний шар в традиційну клавіатуру. Це дозволяє робити жести - управляти курсором, скролити, клікати тощо відразу по поверхні клавіатури, ніби це тачпад. Водночас клавіші натискаються як зазвичай і мають приємний відклик завдяки використанню надійного «ножничного» механізму натискання. Користувачеві не потрібно натискати жодних клавіш, щоб переключитися з режиму набору тексту в режим тачпада - це відбувається автоматично. TouchOnKeys перетворює клавіатуру в єдиний, універсальний пристрій введення. TouchOnKeys - відмінне рішення для ноутбука, настільної клавіатури, клавіатури для планшета, управління SmartTV. З TouchOnKeys™ у тачпаді немає необхідності. 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.