Пояснення Intel Arc Graphics за 60 секунд

Май 18, 2022

Intel

Пояснення Intel Arc Graphics за 60 секунд

Технологічна хвилинка: Intel Arc графіка включає нову мікроархітектуру, медіапрогравання, медіадвижки та технологію Intel Deep Link .

Наприкінці березня Intel представила високопродуктивне графічне обладнання, програмне забезпечення та послуги для гравців і розробників по всьому світу з дискретними графічними процесорами з портфоліо Intel Arc A-Series. Нижче хвилинний огляд трьох складових, які варто знати про графіку Intel Arc, включаючи погляд на нову високопродуктивну ігрову мікроархітектуру, новаторський медіа-движок та технологію Intel Deep Link для швидшого кодування та потокової передачі.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить у міжнародний холдинг з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.Більше інформації: www.asbis.ua

Intel Corporation – американська технологічна компанія, провідний виробник електронних пристроїв та комп'ютерних компонентів, включаючи мікропроцесори та набори системної логіки (чіпсети). Корпорація є винахідником мікропроцесорів серії x86, якими оснащено більшість персональних комп'ютерів на планеті, і є другим за величиною світовим виробником напівпровідникових чіпів.Офіційний сайт: www.intel.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.