Планшет Prestigio SmartKids UP: дитячий пристрій із недитячою продуктивністю

Февраль 21, 2021

PRESTIGIO, ПЛАНШЕТ

Планшет Prestigio SmartKids UP: дитячий пристрій із недитячою продуктивністю

Планшет Prestigio SmartKids UP створено спеціально для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Барвистий дизайн та широкі функціональні можливості, включно з застосунками для розвитку і навчання та інструментами батьківського контролю, – основні переваги оригінального пристрою від міжнародного бренда, відомого успішною лінійкою продукції для освітніх потреб.

Prestigio SmartKids UP розроблено з турботою про потреби дитини. Інтерактивний 10.1-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 1280х800 досконало передає найяскравіші кольори та деталі зображення, і водночас не дає очам швидко втомлюватися. Користувальницький інтерфейс під керуванням операційної системи Android 10 Go edition робить використання планшету простим та інтуїтивним. Завдяки зручній навігації, ємнісному мультитач-екрану та високій продуктивності пристрою дитина швидко знайде потрібний застосунок усього кількома дотиками.

У Prestigio SmartKids UP передбачена важлива функція батьківського контролю для захисту дитини від згубного впливу інтернету та віртуальної реальності. Вона дозволяє встановити фільтри контенту, заборонити доступ до певних сайтів та обмежити час використання планшета.

Цей дитячий пристрій має цілком дорослі технічні характеристики. Prestigio SmartKids UP працює на 4-ядерному процесорі Rockchip RK3226 із внутрішньою тактовою частотою 1,5 ГГц. Планшет оснащений внутрішньою пам'яттю обсягом у 16 ГБ, а ємність оперативної пам’яті становить 1 ГБ. Все це дозволяє легко запускати ігри та зберігати найцікавіший контент: аудіоказки, розвивальні програми та мультфільми.

Prestigio SmartKids UP можна брати у подорож, не переймаючись тривалістю роботи без живлення. Вбудованої батареї ємністю 6000 мА вистачить надовго, щоб не переривати навчання або ігор. Планшет обладнано Wi-Fi та Bluetooth, щоб завантажувати потрібні файли через мережу. У комплекті постачається кабель USB Type-C, який дозволить перемістити файли з інших пристроїв або зарядити свій.

Prestigio SmartKids UP має ергономічний корпус габаритами 185×13×279 мм і важить усього 600 грам, що дозволяє зручно тримати його в дитячих руках. Прогумовані кути захищають пристрій у разі раптових падінь та ударів. Вбудована підставка дає можливість зручно переглядати відео в будь-яких умовах без шкоди для зору.

Продукція доступна для придбання з 19 лютого 2021 року на сайтах таких магазинів-партнерів: https://rozetka.com.ua/ua/prestigio_pmt3104_wi_d_eu/p278931483/. Вартість новинки складає 3599 гривень.

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua  

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio протягом 20 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, і за роки існування було реалізовано більш ніж 25 мільйонів пристроїв.

В асортименті бренду розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу й освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом ‘The art of hi-tech', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам і сучасним технологіям.

Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. - одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусії. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід і Африку.

Сайт компанії в Україні: https://prestigio.ua 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.