Perenio готує телеком-версію IoT Router Elegance з підтримкою платформи Tuya Smart

Февраль 25, 2020

Perenio

Perenio готує телеком-версію IoT Router Elegance з підтримкою платформи Tuya Smart

ПРЕС-РЕЛІЗ - 25 лютого 2020 року; Прага

Чеський технологічний стартап Perenio з центром розробки в Україні представить спеціальну версію IoT-роутера Elegance з підтримкою платформи Tuya Smart для операторів зв'язку. Ця колаборація є частиною глобального проекту компанії зі створення відкритої екосистеми управління будівлями.

IoT-роутер Elegance, презентований на CES 2020 у Лас-Вегасі, є флагманським пристроєм компанії і надає широкі можливості для бізнесу операторів зв'язку. В Perenio переконані, що найбільший потенціал розвитку сектору IoT зосереджений у B2B-сегменті. А майбутнє ринку за більш глибокою інтеграцією: окрім продажу популярних пристроїв, необхідна побудова екосистеми, освітня складова для споживачів та просування через усі можливі канали збуту. Ринок телекомунікаційних послуг у цьому випадку є одним із ключових. Запропонувавши своїм клієнтам IoT-роутер замість звичайного маршрутизатора, оператори зв'язку можуть вийти на новий ринок, ставши провайдерами рішень для розумного дому.

Завдяки IoT Router Elegance, оператори можуть запропонувати клієнтам ширший спектр послуг: крім телефонії та доступу до Інтернету, йдеться про створення недорогих модульних Smart Home систем, які легко налаштовувати. Така система зможе гарантувати безпеку житла та керувати споживанням ресурсів. Також вона дозволить створювати власні сценарії роботи пристроїв залежно від часу доби, погоди чи стану підключених датчиків.

З IoT-роутером Perenio та платформою Tuya Smart користувач зможе підключати та керувати величезним набором розумних пристроїв з одного додатка: це датчики, реле, лампи, крани, жалюзі, чайники, зволожувачі, кавомашини, пилососи, камери спостереження тощо.

«Ми прагнемо створити відкриту екосистему управління будівлями, доступну як окремому користувачеві, так і цілим містам. Я вважаю, що партнерство з таким гігантом, як Tuya, — це великий крок у правильному напрямку. В майбутньому Perenio IoT планує продовжувати співпрацювати з різними партнерами у галузі досліджень та розробок високих технологій, пристроїв та програмного забезпечення для розумного будинку та міста», — каже Сергій Костевич, виконавчий директор Perenio IoT.

«Tuya, як глобальна AI+IoT платформа, вважає український ринок надзвичайно важливим для міжнародної експансії. Perenio демонструє значний потенціал як першопроходець на ринку IoT, який постійно зростає. Платформа Tuya може посилити конкурентні позиції цього бренду за рахунок розмаїття продукції, швидкого зростання та сумісності з технологіями Powered by Tuya. Ми віримо, що Perenio стане провідним брендом на ринку, який сприятиме швидшому переходу до smart living та наближатиме “розумне” майбутнє на українському та світовому ринку», — сказала Тіна Ю, генеральний директор Tuya у європейському та азійському регіоні.

Perenio ІоТ та Tuya мали намір презентувати цей продукт на MWC 2020 у Барселоні, але подію було скасовано через поширення коронавірусу.

Інформацію про ціни та канали розповсюдження IoT Router Elegance з підтримкою платформи Tuya Smart буде повідомлено додатково.


Довідка про компанію:
 

Perenio IoT spol.s.r.o. —технологічна компанія зі штаб-квартирою у Чехії, яка пропонує комплексні рішення у сфері керування приміщеннями та будівлями за допомогою Інтернету речей (IoT). До складу Perenio входять кілька центрів розробки — в Чехії, Білорусі та Україні. Вони створюють універсальний продукт, завдання якого — вирішити проблеми користувачів з керування, захисту, контролю і моніторингу в квартирах, офісах та інших житлових і нежитлових приміщеннях.

Інформація про компанію та продукцію також представлена ​​на сайті https://perenio.com.ua

Про Tuya

Tuya пропонує провідну світову платформу AI + IoT, яка реалізує розумні продукти для виробників, постачальників та торговельних мереж. Платформа пропонує апаратний доступ, хмарні сервіси та розробку додатків. Tuya також допомагає компаніям модернізувати свої технології та бізнес-моделі, щоб постачати розумні пристрої для задоволення попиту споживачів. Tuya обслуговує понад 180 000 клієнтів у понад 190 країнах, куди постачають понад 90 тис. продуктів, таких як системи освітлення, сенсори, датчики, побутові прилади та відеоспостереження. Tuya працює на глобальному ринку зі штаб-квартирами в США, Китаї, Німеччині, Японії та Індії. Хмарні технології Tuya обробляють понад 40 мільйонів голосових AI взаємодій з п'яти глобальних центрів обробки даних.

Інформація про компанію та продукцію також представлена ​​на сайті https://en.tuya.com/

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.