Perenio IoT презентували три нових пристрої на конференції Tech Fusion 2019 Україна

Октябрь 11, 2019

TECH FUSION, PERENIO, ASBIS

Perenio IoT презентували три нових пристрої на конференції Tech Fusion 2019 Україна

Чеська технологічна компанія Perenio IoT вперше презентувала українським користувачам три пристрої: інтелектуальну розетку Power Link, дві конфігурації IoT роутера ELEGANCE і MAGNUM та інфрачервоний пульт Red Atom. Пульт надійде в продаж вже 20 листопада цього року, а решта гаджетів - у першому кварталі 2020.

IoT Router Elegance - це спільний пристрій для інтернет доступу і керування будинком. Завдяки незвичайному інженерному рішенню виробнику вдалося помістити в компактний стильний корпус великий набір функцій, які зазвичай виконують кілька пристроїв. Мультипротокольный IoT Wi-Fi роутер підтримує Bluetooth | ZigBee | Z-Wave протоколи, оснащений вбудованим модемом LTE, акумулятором і технологією віддаленого керування розумним будинком. Пристрій активується і налаштовується через інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс, а також дозволяє підключати датчики для комплексного управління будівлею через мобільний додаток Perenio Smart. Пристрій буде доступний у двох кольорових рішеннях - чорному і білому - щоб найбільш оптимально підійти до будь-якого інтер'єру приміщення. На це також розрахований мінімалістичний дизайн, у якому виконаний IoT Router. Сучасний дизайн доповнює стильна LED-підсвітка. Орієнтовна роздрібна вартість 2499 грн.

Інтелектуальна розетка Power Link призначена для моніторингу, керування і контролю споживання енергії різними електроприладами, а також для повідомлення користувачів про перевантаження мережі. Пристрій оснащений автономним таймером і захисними шторками. Bluetooth забезпечує роботу розетки без купівлі додаткового устаткування, а віддалене керування здійснюється через безпечний протокол зв'язку ZigBee. Рекомендована роздрібна вартість 995 грн.

Інфрачервоний пульт Red Atom призначений для керування різними побутовими приладами з ІЧ-портом різних виробників через додаток Perenio Smart і/або голосові помічники Google Home та Amazon Alexa. Рекомендована роздрібна вартість 499 грн. Зараз на сайті виробника його можна попередньо замовити за 399 грн.

«Нашою метою було об'єднати кілька функцій в невеликих стильних і компактних пристроях, які будуть органічно виглядати в різних інтер'єрах. Тому ми вирішили зробити акцент на класичну естетику, не намагаючись наздогнати швидкоплинні тренди. Дизайн і матеріали нових продуктів одночасно і красиві, і функціональні. Вперше показувати широкій публіці щось, над чим довго працювали, завжди хвилююче. Тішить, що гості і учасники конференції оцінили це і проявили жвавий інтерес до наших нових пристроїв», - розповів Андрій Канаєв, виконавчий директор Perenio IoT.

Під час свого виступу на конференції Tech Fusion 2019 топ-менеджер зазначив: для того, щоб зрозуміти, якими споживач хотів би бачити нові продукти, протягом трьох місяців Perenio IoT проводили дослідження цільової аудиторії. В рамках проекту були зібрані фокус-групи, які висловлювали власне бачення ідеального продукту. Це стосувалося всіх аспектів: від загального зовнішнього вигляду пристрою до того, де і як його краще встановлювати, яким він повинен бути на дотик і як виглядати в інтер'єрі.
 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.