Графічні процесори Nvidia для віртуалізації

Июль 20, 2020

NVIDIA, vGPU

Графічні процесори Nvidia для віртуалізації

Розширені можливості віддаленої роботи в VDI з графічними прискорювачами

Зі зростанням ролі дистанційної співпраці в сучасному світі організації почали потребувати дедалі більшої масштабованості, підвищеної безпеки даних та спрощеної керованості. Вирішення проблем VDI (Virtualization Desktop Infrastructures) є актуальнішим, ніж будь-коли, адже гнучкішим умовам роботи надає перевагу все більша кількість вузькопрофільних фахівців, зокрема дизайнерів та інженерів.

Центри обробки даних із CPU-прискоренням – це реалізація цілковито віртуалізованого обчислювального середовища, де технологія Nvidia GPU забезпечує роботу кожного настільного ПК, робочої станції та застосунку з прискореною графікою та обчисленнями. Це робить віддалені віртуалізовані робочі місця доступними для всіх працівників підприємства та здатними витримувати будь-які навантаження.

Покращена продуктивність та досвід користувача для віддалених працівників

Рішення Nvidia vGPU удосконалюють робочі процеси, щоб зменшити залежність користувачів та даних від ПК, робочих станцій та офісів. Це дає можливість робочим командам безперешкодно співпрацювати в режимі реального часу з будь-якого місця та пристрою.

Переваги продуктів Nvidia vGPU з точки зору користувальницького досвіду:

  • задоволення щораз вищих вимог до графіки сучасного цифрового робочого місця та ОС Windows 10;
  • швидке забезпечення віртуальною робочою станцією, швидше та дешевше, ніж вимагає звичайний фізичний ПК;
  • доступ до застосунків, будь де. З інтерфейсом користувача, що не поступається аналогу фізичного ПК;
  • можливість усунути зайві робочі процеси, які гальмують продуктивність користувачів та обмежують гнучкість бізнесу;
  • змога географічно віддаленим командам співпрацювати в режимі реального часу без обмежень.

Економічна ефективність із керованістю корпоративного рівня

Рішення Nvidia vGPU дозволяють економічно вигідно централізувати дані та застосунки в ЦОД і розширити охоплення VDI на весь штат працівників, надаючи віртуальні робочі простори з покращеною керованістю ІТ-середовищем, безпекою та продуктивністю.

Переваги продуктів Nvidia vGPU з точки зору ефективності витрат:

  • зменшення видатків на службу технічної підтримки завдяки розширеним можливостям графічних прискорювачів;
  • досягнення економічно ефективної продуктивності за допомогою передового GPU;
  • керованість корпоративного рівня для зменшення вартості життєвого циклу продукту, від стадії проектування до поточних операцій.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.