NVIDIA Quantum-2 виводить суперкомп’ютери на новий рівень продуктивності

Ноябрь 17, 2021

NVIDIA

NVIDIA Quantum-2 виводить суперкомп’ютери на новий рівень продуктивності

Новий комутатор InfiniBand 400 Гбіт/с та мережева платформа забезпечують безпечну, хмарну, мульти-тенантну продуктивність для штучного інтелекту (ШІ, англ. artificial intelligence, AI), аналітики даних та додатків високопродуктивних обчислень NVIDIA анонсувала NVIDIA Quantum-2, наступне покоління своєї мережевої платформи InfiniBand, яка пропонує виняткову продуктивність, широку доступність і надійну безпеку, що необхідно постачальникам хмарних обчислень і суперкомп'ютерних центрів.

NVIDIA анонсувала NVIDIA Quantum-2, наступне покоління своєї мережевої платформи InfiniBand, яка пропонує виняткову продуктивність, широку доступність і надійну безпеку, що необхідно постачальникам хмарних обчислень і суперкомп'ютерних центрів. 

NVIDIA Quantum-2 - найпередовіша з будь-коли створених E2E мережевих платформ, мережна платформа InfiniBand зі швидкістю 400 Гбіт/с, яка складається з комутатора NVIDIA Quantum-2, мережевого адаптера ConnectX-7®, блоку обробки даних BlueField-3® (DPU) та все програмне забезпечення, що підтримує нову архітектуру. 

NVIDIA Quantum-2 має ключові функції, необхідні для вимогливих робочих навантажень у будь-якій сфері. Завдяки швидкості 400 Гбіт/с NVIDIA Quantum-2 InfiniBand подвоює швидкість мережі та втричі збільшує кількість мережевих портів. Також NVIDIA Quantum-2  збільшує продуктивність у 3 рази та знижує потребу в комутаторах фабрики центрів обробки даних у 6 разів, скорочуючи при цьому енергоспоживання центру обробки даних та зменшуючи простір центру обробки даних на 7% 

 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.