Новий сервіс для бізнесу - Logitech Sync

Октябрь 01, 2020

LOGITECH

Новий сервіс для бізнесу - Logitech Sync

Logitech Sync – сучасна платформа, яка допомагає клієнтам керувати своїми пристроями для відеоконференцій, а також регулярно оновлювати програмне забезпечення для них. Sync спрощує підтримку великомасштабних відео, зводячи до мінімуму відвідування сайтів та усунення несправностей, і все це за допомогою простого інтерфейсу на основі браузера. Цей підхід до віддаленого керування пристроями полегшує такі завдання, як оновлення прошивки і функцій, тоді як API й сучасна архітектура створюють міцну основу для нових ідей та інтегрування.

Протягом періоду бета-тестування у розробника була можливість вивчити і адаптувати Sync на основі досвіду перших клієнтів та їхніх відгуків. Сьогодні Logitech представляє оновлену версію Sync, яка тепер доступна для всіх клієнтів і включає дані початкового періоду бета-тестування (наприклад, додавання масової ініціалізації та адміністративну панель керування).

Logitech Sync має такі функції:

  • Оновлення і моніторинг кімнат у режимі реального часу. Завдяки Sync користувачі можуть бути завжди обізнані про стан пристроїв у кімнатах для перемовин. Вони знатимуть, чи під’єднана кімната, і чи готова вона до використання; або чи є проблема, яку необхідно терміново вирішити.
  • Панель керування. Вона дозволяє IT-менеджерам швидко дослідити стан конференц-залів у їхніх компанії. На панелі керування також відзначені області, які потребують окремої уваги, і поточні проблеми.
  • Оновлення мікропрограм. Sync позбавляє необхідності постійно вручну оновлювати пристрої Logitech. За допомогою Sync можна легко перевіряти наявність нових функцій і дізнаватися про виправлення помилок у попередніх версіях за допомогою оновлень за запитом або за розкладом.
  • Масова ініціалізація. Ця функція дозволяє користувачам легко синхронізувати сотні наявних переговорних кімнат. Після встановлення застосунку за допомогою обраного інструменту керування (наприклад, SCCM або Jamf) Sync автоматично під’єднається до хмари, усуваючи необхідність ручної інсталяції.
  • Інтеграція з RightSight. Технологія автоматичного кадрування забезпечує ідеальне відображення учасників під час нарад. За допомогою Sync користувачі тепер можуть віддалено вмикати і вимикати RightSight*.
  • Масштабованість. Sync пропонує просту та безпечну масштабованість незалежно від того, скількома кімнатами та пристроями користувач управляє.

Для того, щоб випробувати Logitech Sync, потрібно заповнити відповідну форму та надіслати запит для створення безкоштовного облікового запису Logitech Sync для вашої організації:

https://www.logitech.com/en-roeu/video-collaboration/products/sync.html

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

*Доступно лише в ОС Windows 10.
 

# # #  

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.