Максимальна продуктивність і швидкість у будь-який час і в будь-якому місці з найсучаснішою компактною мишкою Logitech

Сентябрь 21, 2020

Logitech

Максимальна продуктивність і швидкість у будь-який час і в будь-якому місці з найсучаснішою компактною мишкою Logitech

MX Anywhere 3 покращує ваш робочий процес і робочий простір

КУПИТИ ONLINE


MX Anywhere 3

Перевіряйте наявність продукту у вашого регіонального категорійного менеджера

Компанія Logitech анонсувала нові бездротові компактні мишки MX Anywhere 3 і MX Anywhere 3 for Mac створені для представників творчих професій, програмістів і всіх, хто цінує продуктивність, портативність і комфорт незалежно від місця, де необхідно працювати. Миша розроблена для використання майже на будь-якій поверхні, зокрема на склі, і особливо зручна, коли ви змінюєте локацію для роботи, де б ви не знаходилися ­– вдома чи в офісі. Завдяки коліщатку нового покоління MagSpeed MX Anywhere 3 безшумно прокручує до 1000 рядків у секунду і автоматично перемикається між покроковим і надшвидким режимом прокрутки, забезпечуючи високу точність.

«Мишка MX Anywhere 3, новітнє доповнення до лінійки продуктів преміум-класу MX, спеціально розроблена для створення, виготовлення й виконання роботи зі швидкістю думки, – відзначила Дельфіна Донн-Крок, керівник напрямку рішень для творчості та продуктивності компанії Logitech. – Розроблена для поліпшення робочого процесу в будь-який час і в будь-якому місці, MX Anywhere 3 зручна і добре підходить для всіх, особливо для власників невеликої долоні».

MX Anywhere 3 підключається по бездротовій мережі, працює на відстані до 10 метрів і оснащена швидкою зарядкою USB-C: повного заряду пристрою вистачить на 70 днів, а швидкої зарядки за одну хвилину – на три години. Існує можливість підключити до трьох пристроїв одночасно за допомогою бездротової технології Bluetooth® або USB-ключа Unifying™, і легко перемикатися між ними одним натисканням кнопки.

Для прискорення роботи можна налаштувати MX Anywhere 3 для конкретного робочого процесу з попередньо заданими параметрами для певних програм. Також є можливість сполучення MX Anywhere 3 з клавіатурою MX Keys для ідеального налаштування, щоб легко впоратися з усіма робочими завданнями.

Сумісність 

MX Anywhere 3 працює з Windows®, macOS, iPadOS, ChromeOS і Linux. MX Anywhere 3 для Mac оптимізований для macOS, сумісний з iPad і включає в себе зарядний кабель USB-C/USB-C для Mac.

MX Anywhere 3 буде доступна в трьох кольорах: графітовому, рожевому й світло-сірому (Pale Grey), MX Anywhere 3 for Mac – світло-сірому (Pale Grey).

Зробити передзамовлення на новинки можна ексклюзивно на Rozetka.UA протягом перших двох тижнів з моменту анонса.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

>>Logitech MX Anywhere 3


Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.