Doctor Online: медичні послуги за допомогою відеоконференцзв’язку Logitech - безкоштовно та цілодобово

Март 25, 2020

КИЇВСТАР, LOGITECH, VC

Doctor Online: медичні послуги за допомогою відеоконференцзв’язку Logitech - безкоштовно та цілодобово

Компанія Logitech, лідер ринку та експерт у галузі продукції для відеоконференцзв'язку, став партнером мобільного додатку Doctor Online. Відтепер кожен охочий українець зможе отримати своєчасну фахову допомогу не полишаючи дому, натомість лише здійснивши безкоштовний відеоздвінок до лікаря через спеціальне програмне забезпечення

Doctor Online – це телемедичний застосунок, створений мобільним оператором Київстар та компанією «Доктор Онлайн», що розвивають електронну систему охорони здоров'я в Україні. Актуальна розробка спрямована на надання широкого спектру медичних послуг, зокрема – лікарських онлайн-консультацій за допомогою аудіо- або відеовикликів. Застосунок пропонує обслуговування понад 50-ти штатних фахівців, серед яких –сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. Чергові лікарі знаходяться на зв’язку цілодобово. Сервіс доступний на території всієї України, а доступ до нього безкоштовний до завершення карантину.

«Ми прийняли рішення долучитися до проекту Doctor Online щоб забезпечити медичний персонал ресурсу інноваційним засобами відеозв’язку - це уможливить здійснення якісної первинної діагностики із призначенням подальшого амбулаторного лікування, додаткового обстеження, аналізів тощо. Для здійснення технічної підтримки компанія Logitech надала ресурсу Doctor Online веб-камери моделі C930e, що оптимально підходять для індивідуального використання вдома або у офісі» - прокоментував Олександр Борсукевич, кервіник напрямку Logitech Enterprise в Україні.

Веб-камери Logitech C930е, лідер з продажів в Україні, –  мають найширше серед систем для настільних ПК поле огляду 90 градусів. Камера з професійною якістю зображення у форматі HD 1080p оснащена технологією RightLight™ 2, що створює чітке зображення незалежно від рівня освітлення. Можливості технології кодування UVC 1.5 та стискування зображення за стандартом H.264 дозволяють навіть за низької швидкості інтернету вести відеотрансляцію на гідному рівні. З допомогою компактних, надійних та прогресивних веб-камер Logitech C930e віртуальні медичні консультації та огляди стануть в рази точнішими та ефективнішими. Передові пристрої Logitech створюють всі передумови для виведення дистанційної медицини в Україні на якісно новий рівень вже сьогодні.

Застосунок Doctor Online доступний для завантаження на Play Market та App Store.

Отримуйте більш
детальну інформацію на офіційному сайті Київстар та з легкістю користуйтеся додатком Doctor Online

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.


# # #                        

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Долучайтеся до Logitech на logitech.com, у блозі компании та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.