Logitech розширює можливості Mac за допомогою MX Master 3 і MX Keys

Июль 07, 2020

LOGITECH

Logitech розширює можливості Mac за допомогою MX Master 3 і MX Keys

Компанія Logitech оголосила про випуск Logitech MX Master 3 for Mac і Logitech MX Keys for Mac, оновлень для преміум-серії Master Series, яка відтепер оптимізована для досвідчених користувачів Mac і Apple. Найпопулярніші високопродуктивні миша та клавіатура Logitech, які доступні в ексклюзивному кольорі Space Gray, були налаштовані таким чином, щоб доповнити переваги пристроїв Apple

«Ми хочемо розширити творчі можливості користувачів Mac, пропонуючи їм повністю розкрити свій потенціал за допомогою нашої кращої в галузі миші та клавіатури, які здатні удосконалити будь-яке робоче місце, – зазначила Дельфіна Донн-Крок (Delphine Donne-Crock), генеральний менеджер з креативності та продуктивності Logitech. – Наші новітні доповнення лінійки Master були переосмислені для вимогливих розробників контенту, яким потрібні найкращі інструменти для роботи і які цінують естетику Apple, а також підвищену продуктивність. За допомогою MX Master 3 і MX Keys ми прагнемо забезпечити неперевершені можливості для роботи на Mac і iPad».

Logitech MX Master 3 for Mac

Logitech MX Master 3 for Mac – вдосконалена бездротова миша з фірмовими функціями лінійки Master, до яких входять коліщатко нового покоління MagSpeed™, яке плавно переходить від вибору з точністю до пікселя до надшвидкої прокрутки, анатомічну зручну форму самої миші та оптимізовану область великого пальця для легкого доступу до великого колеса бічної прокрутки і додаткових кнопок. Датчик Darkfield з чутливістю 4000 точок на дюйм дозволяє відстежувати практично будь-яку поверхню, і навіть на скляному столі ви кожен раз будете потрапляти курсором на потрібний піксель під час роботи над макетом в Photoshop. Спеціальні профілі для додатків оптимізують робочий процес для Adobe, Google Chrome, Safari та безлічі інших програм. Акумулятор MX Master 3 for Mac працює до 70 днів і може заряджатися під час використання. 

Logitech MX Keys for Mac

Logitech MX Keys for Mac надає користувачам кращі можливості низкопрофільного набору від Logitech у фірмовій розкладці Macintosh. Бездротова клавіатура забезпечує чудові враження від набору тексту з відмінною тактильної реакцією і розумним підсвічуванням. Коли руки користувача наближаються до клавіатури, вона підлаштовується під умови навколишньої освітленості, щоб ви бачили на ній яскраві і чіткі символи – коли б натхнення не зійшло на вас. MX Keys має оптимізовану прошивку для Mac, оснащена підзарядкою за допомогою USB-C і дозволяє легко переміщатися з MacBook, iPad або iPhone.

MX Master 3 и MX Keys – спеціально для Mac

Master Series for Mac спеціально створена для підвищення продуктивності творчих людей і відрізняється підвищеною швидкістю та точністю роботи. Потужність MX тепер оптимізована для MacOS і сумісна з iPadOS, що дозволяє легко працювати з будь-якими пристроями Apple та перемикатися між ними, не змінюючи пристроїв введення.

MX Master 3 for Mac:

  • кнопка жестів;
  • швидка зарядка за допомогою кабелю USB-C;
  • колір Space Gray Finish;
  • комфорт, форма та інтуїтивне управління;
  • коліщатко нового покоління MagSpeed™;
  • датчик Darkfield з чутливістю 4000 точок на дюйм.

MXKeysforMac:

  • індивідуальні налаштування розкладки;
  • підзарядка від USB-кабелю-C;
  • колір Space Gray Finish; - розумне підсвічування;
  • технологія Flow, що дозволяє передавати зображення, документи та файли між комп'ютерами.

В Україні Logitech MX Master 3 for Mac та MX Keys for Mac з'являться орієнтовно в серпні поточного року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.


Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компании та у @Logitech.

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.