Logitech G став титульним партнером Національної Кіберспортивної Ліги

Январь 24, 2020

Logitech, ASBIS, Games

Logitech G став титульним партнером Національної Кіберспортивної Ліги

Logitech G National Cybersport League – найбільша відкрита кіберспортивна ліга України з Counter-Strike: Global Offensive – офіційно оголошує про старт четвертого сезону. В рамках Національної Кіберспортивної Ліги відбудеться 11 рейтингових етапів у містах України або онлайн.

18 січня стартували змагання Logitech G National Cybersport League, які проходитимуть щовихідних у різних регіонах країни або онлайн. 11 квітня вісім найсильніших команд України вирушать на фінал до Києва, де на великій сцені розіграють призовий фонд 300,000 гривень та кубок Чемпіона країни. Титульним партнером ліги став бренд Logitech G.

«Винаходження майбутнього ігрового процесу лежить в основі нашої ДНК, і це визначає все, що ми робимо. Тому ми із задоволенням оголошуємо, що станемо титульним партнером Національної Кіберспортивної Ліги в Україні», – повідомив Александру Мазілу, Глава регіону Південної та Східної Європи Logitech.

Місія ліги

NCL є відкритими змаганнями, що об'єднує любителів і професіоналів. Місія ліги – стерти кордони, які розділяють кіберспорт, і дати можливість молодим гравцям та командам вийти на якісно новий рівень і стати професіоналами.

NCL є національним змаганням, спрямованим на розвиток кіберспорту в Україні, тому участь у турнірі можуть брати тільки гравці з українським громадянством.

Формат Logitech G National Cybersport League

Четвертий сезон ліги буде складатися з 11 рейтингових кваліфікаційних турнірів, які пройдуть у форматі LAN або онлайн. У кожному з турнірів буде розіграно окремий призовий фонд із нацкращих ігрових пристроїв Logitech G. Окрім цього, на кожному турнірі будуть розігруватися рейтингові очки NCL-points, на основі яких буде формуватися рейтинг ліги.

Вісім команд, які набрали найбільшу кількість рейтингових очок за результатами сезону, потраплять у фінал ліги, де розіграють кубок Чемпіона України і основний призовий фонд.

Розклад рейтингових турнірів і реєстрація 18.01.2020 – NCL Online Minor 25.01.2020 – NCL Dnipro Minor 01.02.2020 – NCL Kyiv Major 08.02.2020 – NCL Lutsk Minor 15.02.2020 – NCL Odessa Minor 22.02.2020 – NCL Dnipro Major 29.02.2020 – NCL Kyiv Minor 07.03.2020 – NCL Lutsk Minor 14.03.2020 – NCL Online Minor 21.03.2020 – NCL Odessa Minor 28.03.2020 – NCL Kyiv Major 11-12.04.2020 – NCL Grand Final

Реєстрація на турніри відкрита з 15 січня на офіційному сайті ліги NCL.UA.

Амбасадори та коментатори турніру

Амбасадорами турніру виступлять зірки та відомі ведучі української CS: GO сцени.

Представлятимуть лігу і коментуватимуть матчі Арсеній Ceh9 Триноженко, Олексій yXo Малецький, Олександр Petr1k Петрик, Юрій Strike Терещенко та Владислава Захлебіна.

Розподіл призового фонду

Загальний призовий фонд фіналу сезону складе 300,000 гривень.

 • Перше місце – 150,000 грн
 • Друге місце – 75,000 грн
 • Третє місце – 37,500 грн
 • Четверте місце – 37,500 грн

Призовий фонд регіональних етапів буде складатися з ігрових пристроїв титульного партнера бренду Logitech G.

Призовий фонд турнірів NCL Major:

 • Перше місце – x5 LOGITECH G815 RGB Mechanical Gaming Keyboard.
 • Друге місце – x5 Logitech G PRO X Gaming Headset.
 • Третє місце – x5 LOGITECH G PRO Wireless Gaming Mouse + LOGITECH Gaming Mouse Pad G640

  Призовий фонд турнірів NCL Minor:
 • Перше місце – x5 LOGITECH G413 Mechanical Gaming Keyboard.
 • Друге місце – x5 LOGITECH G PRO Gaming Headset.
 • Третє місце – x5 LOGITECH G502 HERO High Performance Gaming Mouse + LOGITECH Gaming Mouse Pad G640.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

# # #

Про компанію Logitech G

Logitech G – бренд компанії Logitech International, глобального лідера у виробництві аксесуарів для персональних комп'ютерів і приставок. Logitech G надає гравцям усіх рівнів передові клавіатури, миші, гарнітури, ігрові поверхні та продукти для симуляторів, такі як кермо і штурвали, завдяки інноваційному дизайну, прогресивним технологіями і щирій прихильності до ігрового процесу. Швейцарська відкрита акціонерна компанія Logitech International, заснована 1981 року, котирується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) і на біржі Nasdaq (LOGI) в США. Більше про продукти Logitech G можна дізнатися на logitechG.com, в Instagram Logitech G чи на @LogitehG.

# # # 
Про компанію ASBIS

Холдинг ASBIS – один із найбільших постачальників комп’ютерних комплектуючих на європейські ринки, що розвиваються, а також ринки Близького Сходу і Африки (регіон EMEA). ASBIS пропонує клієнтам унікальну комбінацію якісного продукту, ефективного гарантійного обслуговування та кваліфікованої технічної підтримки завдяки сильним локальним командам і досвіду інтернаціональної компанії.

Компанія АСБІС-Україна розпочала свою роботу 1997 року. За 22 роки успішної роботи компанія АСБІС-Україна стала найбільшим IT-дистриб'ютором України, надаючи своїм клієнтам широкий асортимент комп’ютерних комплектуючих, ноутбуків, програмного забезпечення, мережевого та сервісного обладнання.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.